• ۹۹ بازدید
  • اسفند ۲۹, ۱۳۹۸
Xilisoft iPad Magic Platinum نرم افزار مدیریت iPad

Xilisoft iPad Magic Platinum دانلود نرم افزار مدیریت iPad زیلی سافت آی پد مجیک در آنی یار. نرم افزار غنی از ویژگی است که شما را قادر می سازد به راحتی فایل ها را بین رایانه های شخصی و دستگاه های iPad انتقال دهید. پشتیبانی از iPod و iPhone را نیز ارائه می دهد.

روش نصب یک کار سریع و آسان است که نباید هیچ مشکلی را ایجاد کند. در مورد رابط کاربری ، Xilisoft iPad Magic Platinum یک پنجره معمولی با یک ساختار واضح را اتخاذ می کند که در صورت اتصال دستگاه به رایانه ، به طور خودکار محتوای iPod را تشخیص می دهد.
می توان فیلم های دی وی دی ، فایل های ISO و IFO را باز کرد ، کپی فایل ها را به دستگاه ها یا مستقیماً وارد آنها به کتابخانه iTunes ، پیش نمایش محتوا در یک دستگاه پخش رسانه ای داخلی و گرفتن عکس های فوری برای ذخیره آنها در دیسک محلی ، DVD را انتخاب کنید. آهنگ های صوتی و زیرنویس ، آهنگ های زنگ سازگار با دستگاه های Apple ، بارگیری ویدیو از منابع آنلاین (مانند YouTube) و همچنین تبدیل فایل های صوتی و تصویری به قالب های مختلف ایجاد کنید.
وقتی صحبت از تنظیمات برگزیده برنامه می شود ، می توان پوشه عکس فوری و تصویر را به طور پیش فرض اصلاح کرد ، یادآوری های پنجره را در هنگام انجام کار مخفی کنید ، بررسی های خودکار را برای به روزرسانی های نرم افزار غیرفعال کنید ، همچنین از آماده شدن کامپیوتر یا خواب زمستانی در هنگام استفاده از باتری نوت بوک جلوگیری کنید. همچنین می توانید ابزار را تنظیم کنید تا ضمن اضافه کردن یا صادر کردن آنها ، بطور خودکار عکس ها را بچرخانید ، پارامترهای صوتی و تصویری را برای تبدیل و غیره تغییر دهید.
ما به دلیل این واقعیت که Xilisoft iPad Magic Platinum 5.7.30 پیام های خطایی را آویزان نکرد ، تصادف کرد یا ظاهر نشد ، ما در تست های خود با مشکل ثبات روبرو نشده ایم. این زمان پاسخگویی خوبی دارد و در حالی که نور را در منابع سیستم روشن می کند ، انتقال فایل را به سرعت تمام می کند. شما مطمئناً می توانید آن را برای خود آزمایش کنید تا ببینید که آیا ترجیح شما در هنگام انتقال پرونده ها بین رایانه های شخصی و اپل است.

 

توضیحات :

هنگام استفاده از نرم افزار اینترنت رو قطع کنید.
برای جلوگیری از باطل شدن سریال نرم افزار رو در فایروال قرار بدید.
 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار