• ۹۶ بازدید
  • اسفند ۲۹, ۱۳۹۸
Xilisoft iPhone Video Converter تبدیل ویدیوی گوشی آیفون

Xilisoft iPhone Video Converter دانلود نرم افزار تبدیل ویدیوی گوشی آیفون زیلی سافت آیفون ویدئو کانورتر در آنی یار. برنامه ای که می توانید از آن برای رمزگذاری فایل های رسانه ای در چندین قالب صوتی پشتیبانی شده توسط آیفون ها ، از جمله MP3 و AAC استفاده کنید.

رابط برنامه تمیز و بصری است. پرونده های رسانه ای می توانند از طریق مرورگر فایل یا روش “کشیدن و رها کردن” وارد شوند. پردازش دسته ای مجاز است.
در لیست می توانید نام ، مدت زمان ، مشخصات خروجی و اندازه به همراه وضعیت هر پرونده را بررسی کنید. پس از ایجاد مسیر خروجی و پسوند ، می توانید کار رمزگذاری را انجام دهید.
علاوه بر این ، می توانید تنظیمات صوتی را هنگام تنظیم جریان ، کدک ، میزان فرکانس نمونه ، سرعت بیت ، کانال ها ، میزان صدا ، حالت رمزگذاری و کیفیت VBR و همچنین کلیپ های پیش نمایش در یک پخش کننده رسانه داخلی تنظیم کنید.
اما همچنین می توانید ابرداده ها را ویرایش کنید (مثلاً عنوان ، نویسنده ، نظر ، آلبوم) ، یک نمایه جدید ایجاد کنید ، شماره اصلی CPU را شخصی سازی کنید ، یک CD صوتی را بارگذاری کنید ، مشخصات فایل را تغییر دهید ، تغییر نام دهید ، یک پنجره گزارش را بررسی کنید ، موارد غیرقابل شناسایی را مخفی کنید. لیست ، تنظیم اقدامات بعد از انجام کار (به عنوان مثال برنامه خروج ، خاموش کردن رایانه) ، امکان تبدیل ویدیوی مبدل Xilisoft iPhone را در پس زمینه ، تغییر پوست و زبان رابط و موارد دیگر فراهم کنید.
ابزار پردازش رسانه به مقدار بسیار کمی از منابع سیستم احتیاج دارد ، شامل یک فایل راهنمایی مختصر برای تازه کارها است ، به سرعت یک کار را تمام می کند و قادر به حفظ کیفیت صدای بسیار خوب در پرونده های خروجی است. ما در طول تست های ما به هیچ مشکلی نرسیده ایم و Xilisoft iPhone Video Converter زمان پاسخگویی بسیار خوبی دارد. ما این ابزار را به تمام کاربران توصیه می کنیم.

قابلیت های نرم افزار Xilisoft iPhone Video Converter 7.8.24:

تبدیل فرمت‌های ویدیویی H.265/HEVC، WMV، MPEG، AVI به ویدیوهای H.264/MPEG4 قابل پخش در آیفون
تبدیل فایل‌های صوتی گوناگون به AAC، MP3 و M4A و پشتیبانی از تبدیل CD
تبدیل و انتقال موزیک و فیلم به آیفون تنها با یک کلیک
پشتیبانی از تکنولوژی NVIDIA CUDA و ATI Stream

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements
OS
Microsoft® Windows XP (SP2 or later), Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor
1GHz Intel/AMD processor or above
RAM
256MB RAM (512MB or above recommended)
Free Hard Disk
100MB space for installation
Graphics Card
Super VGA (80n0×600) resolution, 16-bit graphics card or higher
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار