• ۹۸ بازدید
  • اسفند ۲۹, ۱۳۹۸
Xilisoft MP4 Converter مبدل ویدئویی فرمت MP4

Xilisoft MP4 Converter دانلود نرم افزار مبدل ویدئویی فرمت MP4 زیلی سافت ام پی۴ کانورتر در آنی یار. ابزاری  که  شما امکان می دهد چندین قالب ویدیویی را در MP4 رمزگذاری کنید.

از آنجا که این یک اپلیکیشن پشتیبانی شده از تبلیغات است ، به کاربران توصیه می شود هنگام نصب Xilisoft MP4 Converter توجه کنند. این برنامه برای بارگیری و نصب نوار ابزار شخص ثالث ، تغییر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض شما پیشنهاد می کند.

مبدل Xilisoft MP4 Converter از بسیاری از قالب های ویدیویی ، از جمله پرونده های ۳GP ، ASF ، AVI ، FLV ، M4V ، MKV ، MPG ، MP4 و Raw پشتیبانی می کند.

رابط کاربری این برنامه به راحتی امکان پذیر است. برای شروع ، باید یک نمایه انتخاب کنید ، پرونده ها را اضافه کنید (کشیدن و رها کردن پشتیبانی می شود) و شروع به تبدیل کنید (تبدیل دسته ای امکان پذیر است).

این پروفایل با توجه به تنظیمات اولیه قابل تنظیم است (نام پرونده ، اندازه و کیفیت فیلم ، کیفیت صدا ، تقسیم – بله ، می توانید فایل های ویدیویی را تقسیم کنید) ، جریان ویدیو (کدک ویدیو و اندازه ، میزان ارسال بیت ، میزان فریم ، زوم ، نسبت ابعاد ، میزان ارسال بیت) تحمل ، حالت رمزگذاری) ، جریان صوتی (رمزگذار صوتی ، میزان نمونه ، میزان ارسال بیت ، کانالها ، میزان صدا ، غیرفعال کردن صدا) و ابرداده.

علاوه بر این ، می توانید صوتی را استخراج کنید (به عنوان AAC ، M4A ، MP3) ، از تصاویر فیلم بسازید ، عکس بگیرید ، عکس را با توجه به یک دستگاه خاص (مانند Android ، iPhone ، iPad ، BlackBerry ، PS3 ، PSP) انتخاب کنید ، اضافه کردن پروفایل های مختلف برای یک فایل منبع ، مشاهده استفاده از CPU ، تغییر پوست و زبان ، غیرفعال کردن بررسی خودکار به روزرسانی ها ، سفارشی کردن ستون ها برای نمایش در لیست پرونده ها ، فایل های کلون و موارد دیگر.

فرآیند تبدیل فقط چند ثانیه طول می کشد و کیفیت تصویر و صدا به خوبی حفظ می شود ، اما CPU و حافظه سیستم در این مدت بسیار مورد تقاضا هستند. مبدل Xilisoft MP4 Converter 7.8.24 خیلی بد است که به شما امکان می دهد فقط سه دقیقه اول یک ویدیو را تبدیل کنید.

با این وجود ، Xilisoft MP4 Converter 7.8.24 ثابت می کند که یک برنامه بسیار خوب برای تبدیل فیلم ها به فرمت MP4 است و به لطف رابط بصری آن می تواند توسط افراد مبتدی و متخصصان استفاده شود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

آموزش فعال سازی نرم افزار

هنگام نصب و استفاده از نرم افزار اینترنت را قطع کنید.
فایل keygen را اجرا کنید و از لیست نرم افزار ها ، نرم افزار MP4 Converter را انتخاب کنید
نرم افزار را اجرا کنید و با کمک سریال و ایمیل دلخواه ، نرم افزار را رجیستر کنید
برای جلوگیری از باطل شدن سریال نرم افزار رو در فایروال قرار بدید. 
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار