• ۹۶ بازدید
  • اسفند ۲۹, ۱۳۹۸
Xilisoft Video Converter Ultimate – Portable مبدل ویدئو

Xilisoft Video Converter Ultimate دانلود نرم افزار مبدل ویدئو زیلی سافت ویدئو کانورتر در آنی یار. برنامه ای  که می تواند چندین قالب ویدیویی را برای دیگران رمزگذاری کند. این پشتیبانی از ۳GP ، ASF ، AVI ، SWF ، MKV و MOV.

رابط کاربری کاربر پسند است. با استفاده از مرورگر پرونده یا روش “کشیدن و رها کردن” می توانید فیلم ها را به صف وارد کنید (پردازش دسته ای پشتیبانی می شود).
بنابراین ، می توانید فرمت خروجی ، مقصد و نام را تنظیم کنید و همچنین تنظیمات را در هنگام اندازه و کیفیت فیلم و کیفیت صدا تنظیم کنید.
علاوه بر این ، می توانید تصاویر را وارد کنید ، از تبدیل سه بعدی استفاده کنید ، فیلم ها را با تنظیم نقطه شروع و پایان تقسیم کنید ، CPU را مشاهده کنید ، جریان صوتی را انتخاب کنید ، زیرنویس اضافه کنید ، فیلم ها را ادغام کنید ، خواص فایل را مشاهده کنید و یک کامپیوتر صوتی بارگیری کنید.
اما همچنین می توانید جلوه های مربوط به برداشت ، تصویر (روشنایی ، کنتراست و اشباع) ، علامت های سفید (شفافیت ، موقعیت عمودی و افقی) ، فیلترها (مانند سیاه و سفید ، رنگ روغن ، منفی ، معرق) ، صوتی و زیرنویس ها اضافه کنید. به عنوان مثال شفافیت ، موقعیت عمودی ، فونت).
این برنامه از مقدار بسیار بالایی از منابع سیستم استفاده می کند و شامل یک آموزش آنلاین است. فایل ها در مدت زمان کمی تبدیل می شوند و کیفیت تصویر و صدا آنها بسیار مناسب است. ما در طول تست های ما با مشکلات اساسی روبرو نشده ایم.

 

قابلیت های نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate 7.8.24:

تبدیل انواع فرمت های ویدیویی به یکدیگر
استخراج صدای فیلم و ذخیره آن به صورت فایل صوتی
استخراج فریم های انواع فرمت فیلم به صورت عکس در فرمت های مختلف
تبدیل عکس به فیلم (قرار دادن چند عکس به دنبال هم و ساخت فیلم)
ویرایش فیلم به صورت برش، تغییر اندازه، اضافه کردن جلوه های ویژه و Watermark به فیلم و …
تبدیل فرمت های صوتی به هم
چسباندن چند کلیپ فیلم به هم

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

آموزش فعال سازی نرم افزار

هنگام استفاده از نرم افزار اینترنت را قطع کنید.
فایل keygen را اجرا کنید و از لیست محصولات Video Converter Ultimate را پیدا کنید.
توسط سریال و ایمیل دلخواه نرم افزار را رجیستر کنید
برای جلوگیری از باطل شدن سریال نرم افزار را در فایروال ویندوز قرار بدید
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار