• ۱۰۳ بازدید
  • فروردین ۱, ۱۳۹۹
Abelssoft VideoCompressor فشرده سازی فیلم

Abelssoft VideoCompressor دانلود نرم افزار فشرده سازی فیلم ابل سافت ویدئو کمپریسور در آنی یار. برنامه ساده اما ساده است که ممکن است ابعاد اطلاعات ویدیوی شما را کوچک کند ، بنابراین شما ممکن است آنها را با انواع مختلفی از رسانه های جداشونده مقایسه کنید ، که قابل مقایسه با درایوهای فلش USB یا رسانه های نوری است.

رابط VideoCompressor می تواند بسیار ساده برای حرکت باشد و به وضوح برای فرد تازه کار طراحی شده است به دلیل کمبود نمایشگاه های انتخابی قابل تنظیم. پنجره اولیه از یک ساختار منظم برخوردار است و گزینه هایی برای بارگیری اطلاعات ویدیوی شما با کشیدن و رها کردن یا مرورگر پرونده وجود دارد. مشارکت کننده ویدیوی داخلی وجود دارد ، که دارای مجموعه ای منظم از ویژگی های Play Pause Cease Ahead and Rewind است که به شما امکان می دهد نگاهی به اطلاعات ویدیوی خود بیندازید تا مطمئن شوید که درست هستند ، زودتر از فشرده سازی آنها.

 

قابلیت های نرم افزار Abelssoft VideoCompressor 4.1 Retail:

به راحتی می توان فایل های ویدئویی را اضافه نمود
پشتیبانی از دامنه وسیعی از فرمت های ویدئویی
فشرده سازی سریع فایل های ویدئویی حجیم
تنظیم دستی حجم فایل خروجی

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار