• ۹۸ بازدید
  • فروردین ۱, ۱۳۹۹
idoo Video Splitter برش سریع فایل ویدئویی

idoo Video Splitter دانلود نرم افزار برش سریع فایل ویدئویی ایدوو ویدئو اسپلیتر در آنی یار.  این امکان را به شما می دهد تا یک فایل ویدئویی بزرگ را به چندین پرونده کوچکتر تقسیم کنید

هر زمان که نیاز به ارسال یک فیلم بزرگ برای شخصی داشته باشید ، ممکن است با مشکل روبرو شوید ، زیرا بیشتر خدمات انتقال ایمیل یا پرونده محدودیت اندازه دارند. توصیه می شود از یک شکاف پرونده استفاده کنید که می تواند اندازه آن را در پرونده اصلی شما کاهش دهد و با قرار دادن آن به چندین مورد کوچکتر ، که رسیدگی آن راحت تر است.
idoo Video Splitter 3.6.0  می تواند به شما کمک کند تا یک فایل ویدئویی بزرگ را در چند تکه تقسیم کنید ، که به هر اندازه یا با محدودیت زمانی محدود می شوند. با این کار ، شما می توانید این قسمت های کوچکتر را به راحتی مدیریت کنید ، زیرا آنها می توانند از طریق ایمیل آسانتر ارسال شوند.
علاوه بر این ، می توانید از اسپلیتر فایل برای حذف قسمتهای ناخواسته از یک ویدئو استفاده کنید ، زیرا به شما امکان می دهد بطور خاص آن را در هر قسمت که می خواهید محدود کنید.
این برنامه می تواند به شما کمک کند قسمت های تطبیق یک فیلم را ایجاد کنید ، که به هر اندازه یا مدت زمان شباهت دارد. به عنوان مثال ، این می تواند به شما کمک کند فیلم بزرگی را به چند قسمت تقسیم کنید که بر روی سی دی و دی وی دی پخش شود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار