• ۱۰۴ بازدید
  • فروردین ۱, ۱۳۹۹
Remove Logo Now – Portable حذف لوگو از روی فیلم

Remove Logo Now دانلود نرم افزار حذف لوگو از روی فیلم ریمو لوگو در آنی یار. برنامه کاربردی ساده برای استفاده که امکان حذف علامت های سفید از کلیپ های ویدیویی را به شما می دهد. این پشتیبانی از فرمت های مختلف ، از جمله AVI ، MPG ، WMV ، FLV و MP4.

برنامه در یک رابط کاربر پسند و با یک طرح بصری همراه است ، جایی که می توانید با استفاده از مرورگر فایل یا عملکرد “کشیدن و رها کردن” یک یا چند فیلم را باز کنید.
پنجره برنامه اصلی اولین قاب فیلم را نشان می دهد. می توانید از یک ابزار انتخاب و نشانگر برای نشان دادن آرم موجود در قاب ویدیویی استفاده کنید یا حذف لوگو را اکنون انجام دهید! به طور خودکار آن را پیدا کنید ، و همچنین آرم را از کل ویدیو یا فقط فواصل انتخاب شده حذف کنید.
بعد از تنظیم فهرست جدید فیلم جدید ، می توانید روش حذف شی را بین “آفتاب پرست” ، “تاری” یا ترکیبی از هر دو انتخاب کنید.
از پنل گزینه ها می توانید زبان GUI را تغییر داده و تنظیمات صوتی و تصویری را پیکربندی کنید ، وقتی فرمت خروجی ، میزان بیت ، نرخ فریم ، رمزگذار و نرخ نمونه به کار می رود.
Remove Logo Now با مقدار متوسط ​​تا زیاد CPU و حافظه سیستم اجرا می شود ، زمان پاسخگویی خوبی دارد و زمان مناسبی را برای اتمام کارها می طلبد. ما در طول ارزیابی ما به هیچ مسئله ای نرسیده ایم ، زیرا Remove Logo Now 4.0 گفتگوهای خطا را قطع نکرده ، خراب نمی کند و ظاهر نمی شود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار