• ۱۲۶ بازدید
  • فروردین ۲, ۱۳۹۹
Apeaksoft Video Converter Ultimate – Portbable تبدیل فایل ویدیویی

Apeaksoft Video Converter Ultimate دانلود نرم افزار تبدیل فایل ویدیویی اپیک سافت ویدئو کانورتر در آنی یار. نرم افزاری که ابزارهای ویرایش و تبدیل متن زیادی را به شما وعده می دهد.

ما در عصری زندگی می کنیم که تقریباً هر چیزی را می توانیم از طریق اینترنت پیدا کنیم ، اما مشکل اینجاست که وقتی یک پیشنهاد گسترده دارید ، گفتن محصولات با کیفیت از نسخه های کمتر آنها دشوارتر می شود.
یک مثال خوب در بازار ویرایشگر فیلم و تبدیل ویدیو است که تقریباً همه برنامه ها یکسان به نظر می رسند و همین ویژگی را ارائه می دهند.
منوی اصلی به عنوان دروازه ای به سمت تمام کارکردهایی که برنامه برای ارائه دارد عمل می کند. متأسفانه ، نحوه چیدمان این مسئله را به شما اطلاع نمی دهد تا اینکه به طور تصادفی روی برخی از دکمه ها کلیک کنید.
مهمتر از همه ، برای دستیابی به ویژگی ها باید این را بدانید. ابتدا باید یک ویدیو را درون برنامه بارگذاری کنید ، فقط در این صورت می توانید پیش نمایش نحوه کار آنها را بدست آورید.
شما می توانید از Apeaksoft Video Converter Ultimate برای مدیریت فیلم از رسانه های جدا شده ، هارد دیسک یا حتی فیلم هایی که در اینترنت هستند استفاده کنید ، که می توانید آنها را بارگیری کنید.
پس از آن ، شما می توانید آنها را به راحتی به فایلهای ویدیویی یا صوتی برای دستگاه های iOS ، دستگاه های Android ، درایوهای فلش USB یا درایوهای سخت خارجی تبدیل کنید.
تمام قالب های پشتیبانی شده مانند MP4 ، MOV ، MTS ، AVI ، WMV ، MP3 و موارد دیگر در هنگام تبدیل به صورت هوشمندانه به قالب های سازگار تبدیل می شوند.
همانطور که گفته شد ، Apeaksoft Video Converter Ultimate 1.0.30  هیچ چیز جدیدی در جدول ندارد ، با ویژگی های ویرایش ویدیو که از مبدل ویدیوی استاندارد خود انتظار دارید.
این موارد عبارتند از: توانایی اضافه کردن آهنگ های صوتی ، زیرنویس ها ، برش تصویر ، تقویت آن ، اضافه کردن جلوه ها و موارد دیگر.
به عنوان یک یادداشت پایانی ، Apeaksoft Video Converter Ultimate 1.0.30 تمام ویژگی هایی را که ممکن است شما به عنوان یک کاربر خانگی احتیاج داشته باشید ، تا آنجا که امکان تبدیل و ویرایش ویدیو وجود دارد ، به شما می دهد ، اما به همین ترتیب می توانید تعداد زیادی ابزار مشابه دیگر را در آنجا مشاهده کنید. این امر باعث می شود اگر هیچ چیز دیگری در دسترس نباشد ، نه فقط انتخاب شما.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements
Windows OS: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (SP2 or later)
CPU: 1GHz Intel/AMD CPU or above
RAM: 1G RAM or more
Mac OS: Mac OS X 10.7 or above (including macOS Sierra and macOS Mojave)
Processor: 1GHz Intel® processor
RAM: 512 MB or more (1024MB Recommended)
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار