• ۹۶ بازدید
  • فروردین ۲, ۱۳۹۹
Avid Media Composer ویرایش مالتی مدیا

Avid Media Composer دانلود نرم افزار ویرایش مالتی مدیا آوید مدیا کمپوسر در آنی یار. مجموعه کاملاً ویرایش ویدیو است که از بالاترین کیفیت استاندارد و ویرایش با کیفیت بالا برخوردار است، و با فراهم کردن یک محیط تولید در زمان واقعی که می تواند در کل ابر به اشتراک گذاشته شود ، خم شده است.

Avid Media Composer مدتی است که به عنوان ویرایشگر ویدئوی انتخاباتی برای صنایعی مانند فیلم و تلویزیون به بازار عرضه شده است ، اما خود را در دسترس برای سایر زمینه ها نیز قرار می دهد.
Media Composer که معمولاً با عنوان “The Avid” شناخته می شود ، یک سیستم ویرایش غیر خطی است و رویکردی غیر مخرب نسبت به فیلم های منبع دارد و به شما امکان می دهد بدون توجه به موقعیت آن ، به هر قاب در یک کلیپ دسترسی داشته باشید.
در طول زمان ، The Avid خود را به شدت تعامل نشان می داد ، و برای تقریباً در هر قالب رسانه ای که می توانید در مورد آن فکر کنید ، و محبوب ترین نوع رسانه ها و همچنین آخرین فن آوری های دوربین ، باز است.
سهولت گردش کار باعث افزایش بهره وری می شود ، در حالی که تجربه کلی با رندر سریع و پخش صاف فیلم ها با پشتیبانی بهتر از سطل های بزرگ بهینه می شود.
فیلم ها می توانند با کمک مجموعه کامپوزیت ۲D و ۳D ، و همچنین با استفاده از فیلترهای گرافیکی مختلف ، انیمیشن ، جلوه های انتقال و حرکت ، با امکان ردیابی و تثبیت حرکت در کلیپ های خود ، منحصر به فرد و چشمگیر شوند.
برای بهتر و بهتر شدن امور می توانید محتوا را با کیفیت پخش بی عیب و نقص بر روی دیسک و علاوه بر این ، دی وی دی های نویسنده را در یک نقطه یکپارچه کنید.
در Avid Media Composer 8.5.0 پروژه ها را می توان بدون توجه به محل زندگی شما از طریق سری Interplay ، با تیم ویرایشگر شما به اشتراک گذاشت ، که امکان همکاری مبتنی بر ابر را با همکاران شما فراهم می آورد.

 

توضیحات :

این نرم افزار تنها قابل نصب به روی ویندوز 7و8 نسخه 64 بیتی هست .
 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Minimum requirements for Avid video editing software

OS:
Windows 7 Professional SP1 (64bit), Windows 8 Professional or Enterprise (64bit))
Processor:
Intel Core 2 Duo 2.33 GHz processor or faster

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار