• ۱۰۲ بازدید
  • فروردین ۲, ۱۳۹۹
Boilsoft Video Joiner – Portable ادغام سریع کلیپ های ویدئویی

Boilsoft Video Joiner دانلود نرم افزار ادغام سریع کلیپ های ویدئویی بویلسافت ویدئو جوینر در آنی یار. ابزاری که کمک می کند تا به راحتی فایل های ویدئویی با فرمت های مختلف را ادغام کنید.

رابط کاربری آسان برای حرکت از طریق آن است. شما باید فایل ها را به صف اضافه کنید (روش “کشیدن و رها کردن” پشتیبانی می شود) ، ترتیب آنها را ترتیب داده ، حالت ادغام ، قالب خروجی و مقصد خروجی را انتخاب کنید.
می توانید یکی از دو حالت ادغام را انتخاب کنید – Direct Stream Clone و حالت رمزگذاری. تفاوت این است که اولین مورد باعث نمی شود که فیلم خروجی کیفیت خود را از دست بدهد. اما اگر به فایلهای با پسوندهای مختلف بپیوندید ، فقط حالت رمزگذاری موجود است.
در صف می توانید نوع پرونده ، زمان ، اندازه فیلم ، میزان فریم و اندازه پرونده را مشاهده کنید و در زیر می توانید اطلاعات تکمیلی در مورد کدک صوتی و تصویری ، اندازه فریم ، میزان ارسال بیت ، میزان نمونه و کانال را مطالعه کنید. همچنین ، می توانید قبل از ادغام پرونده ها در پخش کننده پیش فرض رسانه ، یک ویدیو مشاهده کنید.
انجام کار زمان کمی طول می کشد ، در حالی که کیفیت تصویر و صدا در سطح بسیار مناسبی حفظ می شود (حتی هنگامی که حالت رمزگذاری را انتخاب می کنید). با این حال ، فایل خروجی دارای یک علامت چاپی است و شما نمی توانید بیش از دو پرونده به طور هم زمان ادغام شوید. اگر چندین فایل را به صف اضافه کنید ، فقط به دو مورد اول ملحق می شوید.
Boilsoft Video Joiner با یک فایل راهنمایی آسان برای دنبال کردن (حاوی آموزش و عکس فوری) همراه است ، از یک میزان متوسط ​​از منابع سیستم استفاده می کند و ما در طول تست های ما با هیچ مشکل فنی روبرو نشده ایم. ما این نرم افزار را به شدت به همه کاربران توصیه می کنیم.

 

قابلیت های نرم افزار Boilsoft Video Joiner 8.01.1:

اتصال فایل های ویدیوئی به یکدیگر
قابلیت کپی مستقیم بدون رمزگذاری مجدد
پشتیبانی از ویدئوهای با سایز بالا ، حتی بیشتر از ۲ گیگابایت
درهم آمیختن و چیدن کلیپ های ویدئویی
استفاده راحت فقط با چند کلیک
واسطی کاربرپسند و بسیار سریع
بسیار پر سرعت و بدون افت کیفیت

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار