• ۱۰۱ بازدید
  • فروردین ۲, ۱۳۹۹
ImTOO Video Editor – Portable ویرایش فیلم

ImTOO Video Editor دانلود نرم افزار ویرایش فیلم ایم توو ویدئو ادیتور در آنی یار. برنامه ای است که برای کمک به شما در ادغام ، تقسیم و برش پرونده های ویدیویی با فرمت های مختلف کمک می کند.

رابط کاربری این ابزار تمیز و بصری است. می توانید از مرورگر فایل یا روش “drag and drop” برای وارد کردن پرونده های ویدیویی در لیست استفاده کنید.
بنابراین ، شما می توانید فیلم ها را به ترتیب خاصی ترتیب دهید ، جلوه ای از محو و روشن را فعال کنید ، کلیپ را پخش و متوقف کنید ، و همچنین میزان صدا را تنظیم کنید.
علاوه بر این ، می توانید با مشخص کردن نقطه شروع و پایان ، یا به صورت خودکار (هر دقیقه ، مگابایت یا به طور متوسط ​​در بخش های خاص) یک ویدیو را به صورت دستی تقسیم کنید.
علاوه بر این ، شما می توانید مقصد ، نام و مشخصات خروجی را مشخص کنید (به عنوان مثال ، ویرایشگر ویدیوی ImTOO همچنین مبدل فیلم است).
اما همچنین می توانید تنظیمات صوتی و تصویری را در رابطه با کیفیت ، اندازه ، سرعت بیت ، میزان فریم ، سطح ، بزرگنمایی ، نسبت ابعاد ، حالت رمزگذاری ، میزان فرکانس نمونه ، کانال ها ، حجم و موارد دیگر پیکربندی کنید.
پس از اتمام مراحل ادغام ، تقسیم یا برش ، می توانید پوشه خروجی را برای مشاهده نتایج باز کنید. علاوه بر این ، می توانید زبان رابط را تغییر دهید.
ویرایشگر ویدیوی ImTOO با حجم متوسطی از منابع سیستم اجرا می شود ، شامل یک فایل راهنما جامع است و به سرعت یک کار را بدون خطاهای یخ زدگی ، خرابی یا ظاهر شدن به پایان می رساند. در صورت تبدیل ویدیو ، این ابزار قادر است یک تصویر و کیفیت صدای بسیار خوب را در پرونده خروجی حفظ کند. ما ImTOO Video Editor را به تمام کاربران توصیه می کنیم.

 

قابلیت های نرم افزار ImTOO Video Editor 2.2.0.20170209:

نمایش ویدیوهای پشتیبانی شده در محیط نرم افزار
ذخیره فایل خروجی در یک فرمت برای مواقعی که چندین ویدیو با فرمت های مختلف وارد شده باشند .
پشتیبانی کامل از فرمت های AVI ، MPEG ، ۳GP ، WMV
قابلیت ویرایش اندازه فیلم ها
به همراه داشتن پوسته های مختلف

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار