• ۹۷ بازدید
  • فروردین ۲, ۱۳۹۹
iSkysoft Video Editor ویرایش فایل های ویدیویی

iSkysoft Video Editor دانلود نرم افزار ویرایش فایل های ویدیویی آی اسکای سافت ویدئو ادیتور در آنی یار. ابزاری که قادر می سازد فیلم ها را به دی وی دی ارتقا داده ، ویرایش یا بسوزانید.

راه اندازی صاف است و می خواهید مکان نصب را به همراه این که آیا می خواهید Quick Launch ، Startup یا میانبر رومیزی انتخاب کنید ، انتخاب کنید. حتی اگر در ترکیبی از خاکستری قرار داشته باشد ، UI جذاب و انتخاب کلی خوبی برای برنامه های این گروه است ، به خصوص که این کار باعث ایجاد مزاحمت نمی شود.
علیرغم اینکه مجموعه ای از توابع را شامل می شود ، اینها بصری و قابل درک هستند. این برنامه دارای ۲ حالت – مبتدی و متخصص – است که نشانگر انواع ویژگی هایی است که هنگام ویرایش یک ویدیو به آنها دسترسی پیدا می کنید.
صرف نظر از حالت انتخابی ، لازم به ذکر است که می توانید از عملکرد ویرایشگر پیشرفته برای ارتقا بیشتر فیلم یا ایجاد فیلم استفاده کنید ، به عنوان مثال. برای دقیق تر ، می توانید متن ، جلوه ها ، صداها ، PIP ها ، انتقال ها و همچنین مقدمه و اعتبار را اضافه کنید ، اگر فکر می کنید ضروری است.
به عنوان یک یادداشت جانبی ، در صورت یافتن یک اثر مناسب برای فیلم خود ، برنامه به شما امکان می دهد قالب های بیشتری را بارگیری کنید.
امکان صادرات به قالب های مختلف را به شما امکان می دهد
باید بدانید که این برنامه شما را قادر می سازد تا پروژه خود را به قالب های مختلفی از جمله برنامه های پشتیبانی شده توسط دستگاه های خارجی صادر کنید. همچنین می توانید فیلم های مصنوعی خود را به فرمت های ویدیویی HD ، مانند فیلم HD MPEG-4 ، فیلم HD TS یا HD AVC MPEG-4 فیلم صادر کنید تا چند مورد از آنها نام ببرید.
علاوه بر این ، iSkysoft Video Editor 4.7.2.1 شما را قادر می سازد تا پروژه را به دی وی دی بسوزانید ، ویژگی ای که می توانید به عنوان مثال وقتی می خواهید فیلم هایی از آخرین ماجراهای تعطیلات خود را برای عزیزان خود ارسال کنید ، مفید باشد. از طرف دیگر ، می توانید ویدیوی خود را مستقیماً از طریق برنامه ، فیس بوک یا یوتیوب از برنامه به اشتراک بگذارید ، به شرطی که برای آنها حساب کاربری داشته باشید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار