• ۱۱۱ بازدید
  • فروردین ۲, ۱۳۹۹
VidCoder – Portable تبدیل فایل ویدیویی به MP4 و MKV

VidCoder دانلود نرم افزار تبدیل فایل ویدیویی به MP4 و MKV وید کدر در آنی یار. نرم افزاری که کمک می کند تا فایل های ویدئویی را به فرمت فایل MP4 یا MKV تبدیل کنید ، و DVD و دیسک های Blu-ray را بچرخانید.

این یک طرح پاک و ساده است که به کاربران امکان اضافه کردن کلیپ ها به لیست را با استفاده از پشتیبانی “کشیدن و رها کردن” یا دکمه مرور داخلی ایجاد می کند. اگر می خواهید DVD و Blu-ray های خود را پاره کنید ، باید دایرکتوری را انتخاب کنید که اطلاعات را ذخیره می کند.
VidCoder پشتیبانی از پردازش دسته ای را ارائه می دهد ، به این معنی که شما قادر هستید چندین فایل ویدیویی را به لیست اضافه کرده و همزمان رمزگذاری کنید.
برنامه به شما امکان می دهد که زیرنویس ها را بارگذاری کنید ، به شرطی که فرمت فایل SRT باشد و با برش کلیپ ها ، مشخص کردن اندازه و استفاده از فیلترهای ویدیویی (به عنوان مثال deinterlacing) پارامترهای اختصاصی را پیکربندی کنید.
هنگامی که نوبت به تنظیم پارامترهای ویدیو می رسد ، می توانید کدک فیلم را انتخاب کنید ، کیفیت را انتخاب کنید و فریم را تنظیم کنید ، در حالی که موارد صوتی را می توان از نظر میزان بیت ، کدک و میزان نمونه تنظیم کرد.
این ابزار مجهز به چندین ویژگی پیشرفته است که برای کاربران با تجربه طراحی شده است. این می تواند به آنها در تغییر نرخ فریم و پیکربندی گزینه های مختلف ویدیویی کمک کند.
علاوه بر این ، می توانید کلیپ ها را در یک پنجره اختصاصی پیش نمایش کنید ، قالب خروجی (MP4 یا MKV) را انتخاب کنید و بین حالت های مختلف از پیش تعیین شده (مانند Android ، iPod ، Windows Phone 7) را انتخاب کنید.
برای خلاصه کردن موارد ، VidCoder 5.17 یک ابزار مناسب برای کمک به شما در انجام عملیات تبدیل در پرواز فراهم می کند.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

Windows 7/8/10 (64 bits)
.NET 4.7.1
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار