• ۱۶۱ بازدید
  • فروردین ۲, ۱۳۹۹
Video Enhancer – Portable افزایش کیفیت فیلم های ویدئویی

Video Enhancer دانلود نرم افزار افزایش کیفیت فیلم های ویدئویی ویدئو انهانسر در آنی یار. ابزارd که  ضمن تلاش برای حفظ کیفیت کلیپ اصلی در وضوح پرونده های ویدیویی خود را افزایش دهد.

با کمک فیلترهای VirtualDub ، Video Enhancer سعی می کند تنظیمات متعددی را در ویدیوی جدید اعمال کند ، از جمله آنها می توان به کنترل روشنایی ، حذف نویز و تصحیح رنگ اشاره کرد. علاوه بر این ، می تواند ویدیوی پردازش شده را با یک کدک انتخاب شده توسط کاربران ، از طریق یک رابط کاربری بسیار ساده و شهودی ، فشرده سازی کند.
Video Enhancer با صحبت از ظاهر خود ، نگاه کمتری دارد و چند گزینه در پنجره اصلی نمایش داده می شود و این امر خود را برای مبتدیان نیز در دسترس می کند.
علاوه بر انتخاب مسیر فایل منبع ، کاربر باید ملزم به انتخاب به اصطلاح “حالت کار با وضوح فوق العاده” نیز باشد که می تواند بر روی سرعت یا کیفیت متمرکز شود. علاوه بر این ، آنها باید فایل ویدئویی خروجی ، بلکه اندازه فریم و نسبت فشرده سازی را نیز انتخاب کنند.
اگر در طول این فرآیند به کمک نیاز دارید ، بهتر است از جادوگر داخلی استفاده کنید و به این ترتیب اجازه دهید Video Enhancer یک دست به شما قرض دهد. تنها چیزی که شما نیاز دارید پاسخ دادن به چند سؤال درباره ویدیوی اصلی است و به برنامه اطلاع دهید که آیا در هم تنیده است یا اینکه سروصدا زیاد است.
منوی “گزینه ها” به شما امکان می دهد تا چند نوشتن را فعال کنید ، برنامه را پیکربندی کنید تا با اولویت کم کار کند و یکی از پوسته های داخلی را برای برنامه انتخاب کند.
Video Enhancer هنگام پردازش یک فیلم جدید ، فشار جدی روی دستگاه را فشار می دهد. اگرچه قادر به تغییر وضوح تصویر در هر کلیپ است ، اما هنوز هم سروصدای زیادی وجود دارد ، بنابراین احتمالاً ایده خوبی است که بتوانید تا حد ممکن روی فرآیند پیکربندی متمرکز شوید.

 

قابلیت های نرم افزار Video Enhancer 1.9.12.1:

تبدیل فیلم های SD به فیلم های با کیفیت HD
افزایش وضوح فیلم های ویدئویی و تصاویر
فشرده سازی فیلم ویدئویی خروجی در هر کدک دلخواه
فراهم کرن بیش از ۲۲ فیلتر
امکان حذف زیر نویس فیلم ها
تثبیت لرزش تصویر
کاهش نویز
امکان حذف آرم های موجود بر روی فیلم
کارکرد هم زمان فیلترها، کدر ها و دیکدر ها در تاپیک های جداگانه
قابلیت انجام ویرایش هایی چون: تعادل رنگ، deinterlacing، denoising، deblocking، stabilizing،

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار