• ۹۱ بازدید
  • فروردین ۲, ۱۳۹۹
Xilisoft Video Cutter ویرایش فایل های ویدیویی

Xilisoft Video Cutter دانلود نرم افزار ویرایش فایل های ویدیویی زیلسافت ویدئو کاتر در آنی یار. اگر به ویرایشگر فایل چندرسانه ای نیاز دارید برنامه های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. اما اگر به سادگی می خواهید یک فیلم را در چند قطعه قطع کنید ، Xilisoft Video Cutter می تواند ابزاری برای شما باشد.

این برنامه یک رابط کاربری ساده را در اختیار شما قرار می دهد و این باعث می شود که برای هر نوع کاربری ، مبتدی یا با تجربه مناسب باشد. پخش کننده داخلی به شما امکان می دهد تا هنگام برش این ویدئو ، از پیش نمایش فیلم استفاده کنید ، که به خصوص برای جدا کردن قسمت های خاص بسیار مفید است.
پس از باز کردن پرونده مورد نظر ، می توانید یک یا چند نقطه شروع و پایان را تنظیم کنید. بنابراین ، این برنامه امکان تولید چندین بخش ویدیویی را از یک پرونده واحد و برش همزمان آنها فراهم می کند. پس از تنظیم نقاط برش ، پیش نمایش قسمت در یک صفحه جداگانه ظاهر می شود. به منظور مشاهده دنباله و موقعیت آنها می توانید از طریق نقاط تعیین شده حرکت کنید.
این برنامه همچنین دارای گزینه “زوم” است ، که می تواند برای شناسایی مکان دقیق برای تنظیم نقاط برش به راحتی مورد استفاده قرار گیرد.
در مرحله بعد از شما خواسته می شود مسیر مقصد را برای بخش های برش تعیین کنید. پس از انجام این کار ، شما به سادگی باید دکمه “برش” را فشار دهید و برنامه بقیه را انجام می دهد. یک پنجره جدید زمان سپری شده و چقدر طول می کشد تا کار تمام شود نشان می دهد. پس از پایان کار برنامه یک اعلان منتشر می کند.
علاوه بر این ، می توانید وظایف رایانه را برای زمانی که فرایند برش به پایان رسیده است ، برنامه ریزی کنید. این موارد شامل خاموش کردن ، خواب زمستانی ، آماده به کار یا فقط بستن برنامه است که اگر شما در حال قطع یک فایل ویدیویی بزرگ هستید ، بسیار مفید است.

 

قابلیت های نرم افزار Xilisoft Video Cutter 2.2.0:

امکان تکه تکه کردن ویدئو ها با سرعت هرچه تمام تر
قابلیت چسباندن فرمت های تصویری AVI , MPEG/MP4,WMV و ارائه یک فایل واحد
قابلیت بریدن فرمت های AVI ,3GP video,MPEG,WMV,MOV
امکان پیش نمایش از فایل اصلی به همراه فایل تبدیل شده
قابلیت تعیین دقیق زمان شروع و پایان تدوین فیلم ها
استفاده از پوسته های مختلف موجود در نرم افزار جهت جذابیت محیط کار
پشتیبانی از چندین زبان مختلف زنده دنیا
حجم پائین نسبت به قابلیت های بالا

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار