• ۹۹ بازدید
  • فروردین ۳, ۱۳۹۹
۴Media Video Cutter ویرایشگر فیلم

۴Media Video Cutter دانلود نرم افزار ویرایشگر فیلم ۴مدیا ویدئو کاتر در آنی یار. کیت کاربردی و کاربردی است که به کاربران امکان می دهد کلیپ های ویدیویی را در قسمت های کوچکتر مرتب کنید. به عنوان مثال آنها را در دستگاه های خارجی ذخیره کرده یا آنها را در ابر بارگذاری می کند. این پشتیبانی از لیست گسترده ای از انواع پرونده ها ، از جمله AVI محبوب ، VOB ، FLV ، M2TS ، MKV ، SWF ، MPEG و MP4 را پشتیبانی می کند.
تنظیم برنامه حداقل زمان و تلاش می کند. هنگامی که به رابط کاربری می آید ، ۴Media Video Cutter از ظاهری تمیز و دلپذیر انتخاب می کند که کل روش برش را به طور چشمگیری ساده می کند.
با کمک مرورگر فایل یا ویژگی کشیدن و رها کردن ، می توانید کلیپ ویدیویی باز کنید. کاربران ممکن است پیش نمایش فیلم ها در دستگاه پخش داخلی به اندازه پنجره اصلی برنامه ، و همچنین اقدامات اصلی کنترل رسانه مانند متوقف کردن جریان یا تنظیم میزان صدا را انجام دهند.
پرش فیلم به معنای انتخاب با مشخص کردن مقادیر شروع و پایان یا زمان است. زیبایی ۴Media Video Cutter این است که به کاربران این امکان را می دهد تا صف هایی را با انتخاب های مختلف از نقاط مختلف فیلم ایجاد کنند تا در همان زمان آنها را برش داده و توسعه دهند. اینها را می توان بعد از اضافه کردن آنها به لیست کارها ، تنظیم کرد. علاوه بر این ، این برنامه قادر است تمام بخشهای خروجی را در یک پرونده واحد ادغام کند.
جدا از ذکر نام فایل خروجی و مکان صرفه جویی ، امکان نگهداری از قالب اصلی یا تبدیل آن به چیز دیگری وجود دارد. به عبارت دیگر ، ۴Media Video Cutter 2.0.1.0111
همچنین به عنوان یک ابزار تبدیل ویدیو عمل می کند. این برنامه از فرمت های بی شماری برای فایلهای خروجی ، از جمله HD و ویدئو وب (به عنوان مثال آماده انتشار Facebook یا Vimeo) و همچنین پخش در دستگاه های خارجی (به عنوان مثال iPhone ، Windows Phone) پشتیبانی می کند. کاربران پیشرفته ممکن است با نشان دادن نرخ بیت ترجیحی ، سرعت فریم ، حالت زوم ، نسبت ابعاد ، حالت رمزگذاری ، تعداد کانال ها و موارد دیگر کیفیت صدا و فیلم را بیشتر بهبود بخشند.
این ابزار تأثیر کمتری بر عملکرد کامپیوتر دارد ، زیرا روی CPU و RAM کم کار می کند. ما در طول ارزیابی ما به هیچ مشکلی نرسیده ایم ، زیرا برنامه دیالوگ های خطا را قطع نکرده ، خراب نمی کند و ظاهر نمی شود. کار با آن بسیار ساده است و همچنین تنظیمات پیشرفته ای را برای افراد با تجربه تر در اختیار شما قرار می دهد. ۴Media Video Cutter 2.0.1.0111 باید اکثر کاربران را برای برش فیلم و تبدیل اختیاری پاسخ دهد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار