• ۴۱۸ بازدید
  • فروردین ۳, ۱۳۹۹
Bandicut – Portable برش و جدا سازی فایل ویدئویی

Bandicut دانلود نرم افزار برش و جدا سازی فایل ویدئویی بندی کات در آنی یار. ضبط فیلم در حین مهمانی یا در تعطیلات به معنای این است که مجبور به استفاده از فیلم هایی هستید که قابل استفاده نیستند – این می تواند مبهم یا خسته کننده باشد. اگر می خواهید فقط جالب ترین قسمت های کلیپ های خود را حفظ کنید ، می توانید به راه حل های نرم افزاری اختصاصی مانند Bandicut اعتماد کنید.

برنامه بر روی تمام نسخه های اخیر ویندوز نصب شده است ، و می توانید آن را در عرض چند ثانیه اجرا و اجرا کنید. رابط گرافیکی Bandicut بصری و کاربر پسند است ، زیرا شما فقط باید فایل ویدیویی را انتخاب کرده و ویرایش آن را شروع کنید.
این ابزار از چندین قالب منبع مانند AVI ، WMV ، MKV ، MPG ، MP4 ، VOB یا FLV پشتیبانی می کند ، که می توانید از طریق گفتگوی مرور آنها را اضافه کنید.
پس از انتخاب کلیپ مورد نظر برای ترمیم ، می توانید بارهای شروع و پایان را وارد کنید یا می توانید به نوار لغزنده اعتماد کنید تا اینکه از طول فیلم خروجی راضی باشید. علاوه بر این ، می توانید قطعه ای را که علامت گذاری کرده اید نیز بازی کنید تا مطمئن شوید که نتیجه خروجی مطابق انتظارات شما خواهد بود.
مرحله آخر صرفه جویی در فیلم پردازش شده و مشخص کردن فرمت هدف مورد نظر شماست – بسته به حالت کدگذاری شما انتخاب کرده اید ، می توانید کدک فیلم ، اندازه و کیفیت را به همراه کدک ویدیو ، بیت ریت ، کانال و فرکانس تنظیم کنید.
از طرف دیگر ، Bandicut 1.2.2.65 همچنین گزینه ای برای پیوستن چندین کلیپ به یک فایل واحد دارد. فرقی نمی کند فایل هایی با قالب های مختلف اضافه کنید ، زیرا در پایان باید یکی از علاقه ها را انتخاب کرده و پیکربندی کنید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار