• ۹۵ بازدید
  • فروردین ۳, ۱۳۹۹
BlazeVideo SmartShow ساخت فیلم از عکس ها و کلیپ ها

BlazeVideo SmartShow دانلود نرم افزار ساخت فیلم از عکس ها و کلیپ ها بلاز ویدئو اسمارت شو در آنی یار. می توانید برای مدیریت پرونده های خود استفاده کنید.

این یک راه حل نرم افزاری مفید است که به شما امکان می دهد فیلم ها و انیمیشن ها را با استفاده از تصاویر بسازید ، که در آن می توانید جلوه ها و متن های مختلف انتقال را اضافه کنید. این یک رابط کاربری رنگارنگ و پیچیده با بسیاری از ابزارها است.
برنامه تقریباً هیچ زمان برای نصب ندارد و با یک مجموعه پیچیده که قبل از استفاده از آن نیاز دارید تکمیل کنید ، نیامده است. این یک رابط گرافیکی تمیز و بصری و دارای یک طرح شسته و رفته است.
BlazeVideo SmartShow 2.0.2.0 یک راه حل نرم افزاری مفید است که به شما امکان می دهد فیلم ها و انیمیشن ها را با استفاده از تصاویر بسازید ، که می توانید جلوه ها و متن های مختلف انتقال را اضافه کنید.
اولین کاری که پس از راه اندازی برنامه باید انجام دهید این است که کامپیوتر خود را جستجو کرده و بسته های الگویی را که بیشتر دوست دارید بارگیری کنید. می توانید الگوهای عروسی ، آلبوم با نوزادان ، خانواده ، مسافرت و تعطیلات را بارگیری کنید.
می توانید عنوان را ویرایش کنید ، اندازه قلم ، رنگ را تنظیم کرده و در انیمیشن محو کنید. همچنین می توانید تصاویر را از رایانه خود بکشید و از آنها در فیلم استفاده کنید. به شما امکان می دهد قالب ها را به راحتی ویرایش کنید و می توانید موقعیت آنها را در داخل فیلم تنظیم کنید.
BlazeVideo SmartShow 2.0.2.0 این امکان را به شما می دهد تا از جلوه های انتقال چندگانه انتخاب کنید ، به سادگی یکی از بهترین گزینه های ویدیوی خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید قبل از اتمام پروژه ، پیش نمایش پروژه را انجام دهید تا بتوانید تنظیمات دیگری را نیز انجام دهید.
این اجازه می دهد تا به راحتی تصاویر و فیلم ها را از رایانه خود اضافه کنید. این برنامه تقریباً از انواع فرمت های ویدیویی مانند AVI ، MP4 ، DAT ، WEBM ، RMVB ، RM ، MPG ، MPEG ، VOB ، MOV ، M4V ، TOD ، DV ، WMV ، ASF ، ۳GP ، ۳G2 ، DVR-MS ، MPV ، MUT پشتیبانی می کند. و صدا در MP3.

 

 

توضیحات :

قبل از رجیستر کردن ، برنامه به وسیله فایروال مسدود شود
 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار