• ۱۰۱ بازدید
  • فروردین ۳, ۱۳۹۹
Oposoft Video Editor ویرایش فایلهای ویدئویی

Oposoft Video Editor دانلود نرم افزار ویرایش فایلهای ویدئویی اوپوسافت ویدئو ادیتور در آنی یار. برنامه ای که به شما کمک می کند انواع فایل ها را به راحتی مدیریت کنید.

این یک راه حل نرم افزاری شسته و رفته است که به شما امکان می دهد فیلم ها را ویرایش کنید ، یک فایل ویدئویی بزرگ را به کلیپ های کوچکتر تقسیم کنید ، بخش های مورد نظر خود را برش داده و سپس یک فایل کوچک جدید دریافت کنید یا به سادگی تمام ویدیوهای با فرمت های مختلف را در یک پرونده ادغام کنید.
این برنامه مدت زیادی طول نمی کشد تا نصب شود و با یک مجموعه پیچیده که قبل از استفاده از آن نیاز دارید تکمیل کنید ، نیامده است. این یک رابط گرافیکی تمیز و بصری با بسیاری از ابزارهای خوب در دست ورزش است.
Oposoft Video Editor یک راه حل نرم افزاری شسته و رفته است که به شما امکان می دهد فیلم ها را ویرایش کنید ، یک فایل ویدئویی بزرگ را به کلیپ های کوچکتر تقسیم کنید ، بخش های مورد نظر خود را برش داده و سپس یک فایل کوچک جدید دریافت کنید یا به سادگی همه ویدیوهای با فرمت های مختلف را در یک پرونده ادغام کنید.
اولین کاری که پس از راه اندازی برنامه باید انجام دهید این است که کامپیوتر خود را مرور کرده و پرونده هایی را که می خواهید روی آن کار کنید انتخاب کنید. این امکان را به شما می دهد بدون توجه به فرمت آنها ، فیلم های مختلف را در یک پرونده ادغام کنید.
همچنین می توانید یک فایل ویدئویی بزرگ را به کلیپ های کوچکتر تقسیم کرده و بخش هایی را که لازم ندارید برش دهید. این اجازه می دهد تا یک پرونده کوچک جدید را از یک فیلم بزرگ دریافت کنید.
علاوه بر آن ، این برنامه با رمزگذارهای مختلف ویدیویی و رمزگشایی همراه است ، دیگر نیازی به بارگیری کدکدها از اینترنت نیست. این امکان را به شما می دهد تا پارامترهای خروجی ، از جمله رزولوشن ، سرعت بیت ، نرخ فریم و موارد دیگر را سفارشی کنید. می توانید فیلم را در بخش ها بر حسب زمان ، اندازه یا معیارهای دیگر تقسیم کنید.
در کل ، Oposoft Video Editor یک راه حل نرم افزاری شسته و رفته است که به شما امکان می دهد فیلم ها را ویرایش کنید ، یک فایل ویدئویی بزرگ را به کلیپ های کوچکتر تقسیم کنید ، بخش های مورد نظر خود را برش داده و سپس یک فایل کوچک جدید دریافت کنید یا به سادگی تمام ویدیوهای با فرمت های مختلف را در یک فایل ادغام کنید. .

قابلیت های نرم افزار Oposoft Video Editor 7.7:

قابلیت ویرایش ویئوها
قابلیت اتصال چندین ویدئو به یکدیگر و ترکیب آنها در یک ویدئو
امکان جدا سازی یک ویدئو به چندین قسمت
توانایی برش قسمت های دلخواه
پشتیبانی از فرمت های AVI ،MPEG ،MPG ،MPEG-1 ،MPEG-2 ،MPEG-4 WMV ،MP4 ،MOV ،VOB ،ASF 3GP ،۳G2 ،MKV ،M4V ،DAT ،FLV

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار