• ۱۲۳ بازدید
  • فروردین ۳, ۱۳۹۹
Remove Logo From Video حذف آرم از روی فیلم

Remove Logo From Video دانلود نرم افزار حذف آرم از روی فیلم ریمو لوگو فروم ویدئو در آنی یار. ابزاری ساده که با از بین بردن درج های علامت سفید مانند آرم، امضاها یا زیرنویس ها، قادر می سازد تصویر را در یک فایل ویدیویی بهبود بخشید. این نرم افزار به شما امکان می دهد تصویر را پاک کنید ، تا از تماشای فیلم / فیلم لذت ببرید بدون اینکه از آرم روی صفحه منحرف شوید.

حذف آرم ویدیو کوچک ، سبک و کاربر پسند است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که پرونده ویدیویی را درون برنامه بارگذاری کنید ، سپس محلی را که لوگو در آن قرار دارد انتخاب کنید. ممکن است با حرکت دادن نوار لغزنده پخش به لحظه دلخواه ، فریم های موجود در فیلم را پیش نمایش کنید. این عمل به شما کمک می کند مثلاً علامتی را که می خواهید از تصویر حذف کنید ، شناسایی کنید.
از طرف دیگر ، ممکن است عکسهای خاصی را از این فیلم پیش نمایش دهید. پس از انتخاب منطقه آرم ، می توانید به سادگی بر روی دکمه “حذف لوگو” کلیک کرده و اجازه دهید نرم افزار فیلم را پردازش کند. این می تواند به طور خودکار نتیجه را در مقصد مشخص شده با همان فرمت فایل به عنوان اصلی ذخیره کند. این نرم افزار از مجموعه بزرگی از فرمت های ویدیویی به عنوان فایل های منبع پشتیبانی می کند.
حذف لوگوی تصویری مستلزم انتخاب منطقه در تصویری است که آرم در آن ظاهر می شود. شما می توانید با استفاده از عملکرد “تنظیم تنظیم منطقه منطقه” این عمل را انجام دهید. یک پنجره جدید ظاهر می شود ، نمایش اسلاید فعلی بزرگ شده را نشان می دهد ، بنابراین می توانید به راحتی مرز مستطیل شکل را در اطراف منطقه آرم بکشید.
ممکن است تنظیمات را با تنظیم مقادیر موجود در جعبه های مکان تنظیم کنید: قرار دادن افقی و عمودی ، عرض و ارتفاع. شماره ها پیکسل ها را نشان می دهند. این نرم افزار می تواند نقشه آرم را اعم از تصویر یا متن حذف کند و منطقه را با پیکسل ها از مجاورت جایگزین کند.
Remove Logo From Video 1.1 به شما امکان می دهد فقط یک مکان را برای منطقه آرم در کل ویدیو تنظیم کنید و نمی تواند چندین آرم را برای فریم های فردی تنظیم کند. علاوه بر این ، برنامه نمی تواند تصویر را در زیر آرم بازسازی کند ، به این معنی که منطقه باید با پیکسل های اطراف پر شود. این ممکن است باعث شود منطقه ناحیه تار به نظر برسد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار