• ۹۷ بازدید
  • فروردین ۴, ۱۳۹۹
۱۲۳Video Magic Basic ویرایش فایل ویدئویی

۱۲۳Video Magic Basic دانلود نرم افزار ویرایش فایل ویدئویی ۱۲۳ویدئو مجیک بیسیک در آنی یار.  نرم افزاری که می تواند برای کمک به افراد در استفاده از زمینه های مختلف در کلیپ ها یا تصاویر روی صفحه نمایش سبز شما استفاده شود.

روند نصب با هیچ گونه تعجب ناخوشایند همراه نیست و بیش از چند ثانیه بیشتر طول نمی کشد. بعد از اتمام کار ، از یک طراحی زیبا و منظم و چشمی بسیار خوشآمدگویی استقبال می کنید ، زیرا شامل چند دکمه و چند صفحه است که در آن می توانید زمینه های پیش زمینه ، پس زمینه و موردی را مشاهده کنید.
محتویات راهنما یکپارچه شده اند ، بنابراین اطمینان حاصل می شود که همه گروه های کاربر می توانند با سهولت ، از جمله مواردی که تجربه قبلی کمتری با رایانه ها دارند ، به راحتی با آن استفاده کنند.
این ابزار با چند الگوی مختلفی که می توانید از آنها استفاده کنید ، تهیه شده است تا بتوانید نحوه رسیدگی به آن را بدون اینکه خطری برای آسیب دیدن وسایلتان پیدا کند ، کشف کنید. علاوه بر آن ، باید بدانید که از هر دو فایل ویدیویی و صوتی پشتیبانی می شود. برای دقیق تر بودن ، با کمک مرورگرهای فایل داخلی می توانید به راحتی پردازش فایل WMV و JPG را از روی هارد دیسک برای پردازش آنها انتخاب کنید.
پانلی که شما را قادر به نمایش موارد پیش نمایش می کند ، در پنجره اصلی همراه با برخی از کنترل های پخش (پخش ، توقف) و یک نوار کشویی برای تنظیم سطح ماسک درج شده است. با استفاده از فرمت های مختلف (مانند AVI ، MPG ، WMV) و وضوح ، پرونده های نتیجه یافته را می توانید در هارد دیسک ذخیره کنید.پ

برای نتیجه گیری ، ۱۲۳ Video Magic یک نرم افزار بسیار ساده اما در عین حال مفید است که به دلیل سادگی کلی و رابط بصری ، بیشتر به کاربران تازه کار اختصاص داده شده است. زمان پاسخ خوب است ، عملکرد کامپیوتر سنگین نمی شود و ما هیچ گونه خطایی ، خرابی یا اشکالی را در تست های خود ثبت نکردیم.

قابلیت های نرم افزار ۱۲۳Video Magic Basic 4.0.0.0:

پس زمینه های سبز رنگ تصاویر و فیلم‌های شما به راحتی قابل جایگزین با تصویر پس زمینه مورد علاقه شما می‌باشد.
داشتن ۵۰ تم برای استفاده به عنوان پس زمینه
قابلیت پشتیبانی از فرمت های ویدئویی WMV، AVI، MPEG و MPG
پشتیبانی از فرمت تصاویر نظیر: JPG، BMP، GIF، PNG، TIFF، JPEG
قابلیت خروجی گرفتن به فرمت های AVI، Divx، Xvid، MPG، MPEG، WMV

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار