• ۹۶ بازدید
  • فروردین ۴, ۱۳۹۹
Abelssoft Tagman 2020 ویرایش اطلاعات ID3 موزیک

Abelssoft Tagman 2020 دانلود نرم افزار ویرایش اطلاعات ID3 موزیک ابل سافت تاگمن در آنی یار. قادر است اطلاعات را در جستجوی اینترنت گنجانده و آنها را به پرونده اضافه کند. همچنین پوشش فایل خود را در اینترنت جستجو کنید و آن را روی پرونده قرار دهید. این نرم افزار می تواند برچسب ها را بصورت جداگانه یا گروهی ویرایش یا تکمیل کند ، اما شما می توانید روند را با استفاده از حالت اعتبار سنجی نظارت کنید و از تغییرات ناخواسته جلوگیری کنید. امروزه همه افراد فایلهای صوتی خود را بر روی درایوهای سخت ذخیره می کنند که هر روز به آنها اضافه می شود و باعث می شود اطلاعات هر پرونده را آسان کنید. رایانه ها ، تلفن های همراه ، دستگاه های سینمای خانگی و غیره همگی در تلاشند تا اطلاعات خود را بخوانند و پرونده های شما را دسته بندی کنند در حالی که این اطلاعات وجود ندارد. Abelssoft Tagman 2020 v6.01

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8.1
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار