• ۱۰۶ بازدید
  • فروردین ۴, ۱۳۹۹
Avid Studio ویرایشگر فیلم

Avid Studio دانلود نرم افزار ویرایشگر فیلم آوید استودیو در آنی یار. فیلم ها ، عکس ها و فایل های صوتی HD خود را بر اساس فناوری ابزار ویرایش بزرگترین استودیوهای هالیوود ، به محتوای چندرسانه ای استثنایی تبدیل کنید. برای ویرایش محتوای صوتی و تصویری خود ، از ابزارهای پیشرفته تصحیح خود استفاده کنید ، یک کتابخانه قدرتمند که همه رسانه های شما را متمرکز و سازماندهی می کند ، تعداد نامحدودی از آهنگها در جدول زمانی برای ایجاد جلوه های شگفت انگیز و موارد دیگر. مواد آموزشی اطمینان حاصل می کنند که شما به سرعت شروع به کار می کنید و مدل ها ، جلوه ها و انتقال های موجود به شما کمک می کنند الهام بخش برای هر پروژه باشید. با تشکر از عملکرد ایجاد دیسک یکپارچه و همچنین قالب های صادرات بی شماری ، می توانید به راحتی آثار خود را با خانواده ، دوستان و کل جهان به اشتراک بگذارید. Avid Studio 1.1.0.2887
 

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار