• ۲۱۶ بازدید
  • فروردین ۴, ۱۳۹۹
Nero Vision ویرایش فایلهای ویدئویی

Nero Vision دانلود نرم افزار ویرایش فایلهای ویدئویی نرو ویژن در آنی یار. راه حل نرم افزاری که مجموعه ای از ابزارهای قدرتمند را برای شما به ارمغان می آورد که می توانید برای مشاهده ، مرتب سازی ، به اشتراک گذاری و ویرایش محتوای چندرسانه ای از رایانه خود استفاده کنید.

Nero Vision  از Nero MediaHome و Nero Video تشکیل شده است ، دو برنامه که طیف گسترده ای از ویژگی ها و کارکردها را ارائه می دهند به منظور بهبود نحوه کار با پرونده های تصویری ، صوتی و تصویری.
اولین ، Nero MediaHome برنامه ای است که به طور خودکار رایانه شما را اسکن می کند و کلیه پرونده های چندرسانه ای را در دسته هایی از جمله “عکس و فیلم” ، “موسیقی” و “نمایش اسلاید” مرتب می کند. پس از اتمام جستجو ، شما قادر خواهید بود به روشی ساده به آنها دسترسی داشته باشید.
Nero MediaHome یک رابط کاربر پسند را نمایش می دهد و به شما امکان می دهد به راحتی عکس های خود را مرور کرده و از آنها برای ایجاد کارت ، تقویم ، کتاب عکس ، نمایش اسلاید و آلبوم استفاده کنید. در صورتی که برخی از آنها به کمی کار نیاز داشته باشند ، این برنامه همچنین یک ابزار ویرایش عکس را ارائه می دهد که می توانید برای اعمال تصحیح خودکار در معرض نور و رنگ و همچنین اضافه کردن جلوه های مختلف هنری ، از آن استفاده کنید.
شما همچنین می توانید تصاویر را به روش مورد نظر خود برش دهید یا از قالب های از پیش تعریف شده محصول استفاده کنید ، و همچنین جلوه چشم قرمز را بردارید. این ویژگی ها بسیار مفید هستند زیرا می خواهید سریع عکس را لمس کنید و آن را در اینترنت بارگذاری کنید یا از طریق ایمیل ارسال کنید. با Nero MediaHome می توانید هر دو را مستقیماً از پنجره اصلی آن انجام دهید.
وقتی صحبت از پرونده های ویدیویی می شود ، Nero Vision 8.0.14600.27.100 استفاده از Nero Video را به شما پیشنهاد می دهد. با استفاده از این برنامه شما قادر به وارد کردن محتوا از دوربین ها ، دیسک ها و دیسک های سخت ، ویرایش آن و صادر کردن مواد تازه بهبود یافته به دستگاه های ذخیره سازی مختلف هستید.
این ابزاری است که به شما امکان می دهد نمایش اسلایدها و ویرایش فیلم ها را در هر دو حالت اصلی و پیشرفته تبدیل کنید. به این ترتیب ، شما می توانید بدون توجه به مهارت های ویرایش ویدیوی خود ، از آن در ظرفیت کامل استفاده کنید. این یک محیط کار ساده و جامع و پر از ابزارهای بصری را ارائه می دهد که می توانید برای ایجاد مونتاژهای ویدیویی خود استفاده کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار