• ۱۰۲ بازدید
  • فروردین ۴, ۱۳۹۹
VideoCharge Studio ویرایش و میکس فیلم

VideoCharge Studio دانلود نرم افزار ویرایش و میکس فیلم ویدئو شارژ استودیو در آنی یار. ابزارهای ویرایش ویدیو نه تنها در هنگام تلاش برای جمع آوری بخش هایی از تصاویر متحرک در یک شاهکار واحد مفید هستند بلکه می توانند فضای لازم برای پردازش پست را نیز ایجاد کنند ، به طوری که همه چیز صیقل می یابد. استودیو VideoCharge از ارائه همه موارد فوق مستثنی نیست.
ابزارهای متنوعی برای دستیابی به نتیجه مطلوب در اختیار شما قرار می گیرد. پنجره اصلی برنامه به عنوان فضای کاری شما استفاده می شود. تصاویر می توانند در آنجا وارد و ویرایش شوند که اگر می خواهید با استفاده از تصاویر یک آموزش تهیه کنید یا یک نمایش را تهیه کنید ، مفید خواهد بود.
شما می توانید کار را به عنوان یک کل در حال مشاهده کنید ، یا حتی به یک برگه “Montage” بروید که یک جدول زمانی به شما امکان می دهد ویدیوی خود را به دقت تنظیم کرده و حتی آهنگهای صوتی را نیز مدیریت کنید. هنگامی که محصول نهایی تولید شده در رایانه خود را دریافت کردید ، همیشه می توانید در مواقعی بعد آن را به برنامه وارد کنید ، آنرا به قطعات برش داده و هرگونه اشتباه را اصلاح کنید ، در صورتی که از نتیجه راضی نبودید.
اگر در حین تلاش برای جمع آوری یک فیلم ، خود را گم کرده اید یا فرایند را وقت گیر می دانید ، برنامه به شما امکان می دهد از یک جادوگری بهره ببرید که گام به گام از طریق هر چیزی که شما نیاز دارید ، استفاده می کند. شما می توانید از بین گزینه های متنوعی انتخاب کنید و هر یک سریع نتیجه مطلوب را کسب می کنید.
VideoCharge Studio 2.11.7.681 چه نیاز به تبدیل ویدیو برای پخش آن بر روی دستگاه دیگری داشته باشید و چه می خواهید محتوای خاصی را محو کنید ، می توانید مطمئن باشید که جادوگر در تمام راه به شما کمک می کند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار