• ۹۰ بازدید
  • فروردین ۵, ۱۳۹۹
ThunderSoft Video to GIF Converter تبدیل ویدیو به فرمت GIF

ThunderSoft Video to GIF Converter دانلود نرم افزار تبدیل ویدیو به فرمت GIF تاندرسافت ویدئو تو گیف کانورتر در آنی یار. راه حل نرم افزاری ساده و قابل اعتماد است که هنگام تبدیل فایل های ویدئویی مورد علاقه خود به فرمت GIF نیاز به داشتن نرم افزار دارد.
سپس به طور خودکار تمام فریم ها را محاسبه می کند تا بتوانید شروع و نقطه پایانی را تنظیم کنید ، سپس انیمیشن GIF شخصی خود را بسازید.
قبل از تبدیل ویدیوی فعلی ، باید کلیپ ویدیو را تنظیم کنید. پنجره اصلی هنگام انجام این مرحله به شما بسیار کمک می کند زیرا این امکان را به شما می دهد تا هر تصویر را با طول زمان مشاهده کنید ، بنابراین مطمئناً می دانید که چگونه می توانید نقاط لازم را تنظیم کنید.
علاوه بر این ، قبل از تبدیل پرونده ، می توانید فایل ویدئویی را در عرض و ارتفاع دلخواه برش دهید. شما به راحتی می توانید ابعاد را تنظیم کنید ، سپس برنامه به طور خودکار فیلم فعلی را برش می دهد.
همچنین ، ThunderSoft Video to GIF Converter به شما امکان می دهد تا پیش زمینه اصلی فیلم را با فریم پیش نمایش دهید ، میزان فریم و اندازه خروجی را تنظیم کنید ، سرعت GIF و اندازه را تغییر دهید ، سپس فایل ویدیویی را تبدیل کنید.
از آنجا که این امکان را برای شما فراهم می کند تا تقریباً برای کلیه قالب های ویدیویی محبوب مانند MP4 ، AVI ، MPG ، WMW ، FLV یا MOV امکان تبدیل هر پرونده ویدیویی ارائه شده به رایانه خود را فراهم کنید.
پس از آن ، برنامه به شما امکان می دهد رنگ پس زمینه را تنظیم کنید ، سپس پوشه مقصد را مشخص کنید که در آن همه انیمیشن های GIF ذخیره خواهند شد.
همه موارد در نظر گرفته شده ، ThunderSoft Video to GIF Converter 2.9.0.0 هنگام تبدیل فایل های ویدئویی به فرمت GIF با زحمت ، ثابت می کند که یک برنامه قابل اعتماد و عملی است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
 

آموزش فعال سازی نرم افزار
نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
نرم افزار را اجرا کنید.
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار