• ۹۲ بازدید
  • فروردین ۵, ۱۳۹۹
TunesKit Audio Converter تبدیل فایل صوتی و حذف قفل DRM

TunesKit Audio Converter دانلود نرم افزار تبدیل فایل صوتی و حذف قفل DRM تونس کیت ایدیو کانورتر در آنی یار. محافظت از DRM وسیله ای کارآمد برای قرار دادن دزدی دریایی است زیرا دسترسی به پرونده های دارای حق چاپ را محدود می کند. از طرف دیگر ، اگر قصد نقض حق نسخه برداری را ندارید ، این محدودیت ها می تواند یک دردسر باشد.

با این وجود نرم افزارهای نرم افزاری وجود دارند که به منظور به حداقل رساندن اثرات حفاظت از DRM اعمال شده بر موسیقی ، کتابهای صوتی و سایر رسانه های شما طراحی شده اند و TunesKit Audio Converter یکی از آنهاست.
اول از همه ، در مورد ظاهر برنامه ، کاربران باید اطمینان داشته باشند که باید احساس آشنایی داشته باشند. رابط کاربری گرافیکی تاریک به شما امکان می دهد به راحتی لیستی از پرونده های صوتی مورد نظر برای تبدیل و همچنین اعمال تغییرات مختلف قبل از انجام کار به روشی که حتی افراد تازه کار باید از آن استفاده کنند را نیز کشف کنید.
همانطور که گفته شد ، این برنامه به شما امکان محافظت از DRM از Apple Music ، آهنگ های iTunes و کتابهای صوتی ، پرونده های AAX و AA را می دهد ، اما همچنین می تواند فرمت فایل موسیقی غیر محافظت شده را تغییر دهد تا در هر دستگاهی که در ذهن دارید پخش شود. .
صرف نظر از انتخاب شما ، باید بدانید که گزینه های شما در مورد فرمت های فایل خروجی MP3 ، FLAC ، WAV ، AAC ، M4A و M4B است.
با این وجود قبل از باز کردن قفل و تبدیل رسانه خود ، یک سری ابزار وجود دارد که می توانید برای انجام تنظیمات مختلف به آنها روی آورید. بنابراین می توانید آهنگ ، و حجم کتاب ، کتاب صوتی و تنظیمات خود را مرتباً تنظیم کنید ، با این وجود امکان اعمال تغییرات در حالت دسته ای را دارید.
گذشته از این ، اگر با پرونده های بزرگ سر و کار دارید ، می توانید آنها را در فواصل زمانی تعریف شده توسط کاربر یا بر اساس فصل تقسیم کنید. چه چیز دیگری ، ویرایش برچسب های هر مورد امکان پذیر است.
مهم نیست که قبل از انجام فرآیند تبدیل ، تصمیم بگیرید که با آهنگ ها و کتابهای صوتی خود را جیر جیر کنید ، مهم این است که انتظار نمی رود از دست دادن کیفیت استفاده کنید. نرخ بیت ، میزان نمونه ، کانال ، کدگذاری صوتی بدون در نظر گرفتن رویکرد شما یکسان است.
به طور کلی ، TunesKit Audio Converter 3.3.0.48 یک برنامه قابل دسترسی اما قابلیت طراحی برای حذف محافظت از DRM از آهنگ ها و کتابهای صوتی شما در چشم است. این برنامه با کیفیت بدون ضرر برای پرونده های پردازش شده تضمین می کند و همچنین می توانید قبل از تبدیل آنها ، آنها را مرتب کنید ، و اگر می خواهید سریع کار خود را انجام دهید ، قطعاً یک راه حل مناسب است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System & Hardware Requirements
Windows 10, 8, 7, Vista, XP
1G Hz processor, or above
512MB or higher of RAM
Monitor with 1024x768 pixels or higher resolution
iTunes 12.9 or lower
 

آموزش فعال سازی نرم افزار
به روی فایل Block Host.cmd کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید ( در صورت استفاده از آنتی ویروس ، موقتا آنتی ویروس را غیرفعال کنید و بعد این فایل را اجرا کنید )
نرم افزار را نصب کنید.
توسط ایمیل و سریال درون فایل key.txt نرم افزار را رجیستر کنید.
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار