• ۹۳ بازدید
  • فروردین ۵, ۱۳۹۹
TunesKit Spotify Music Converter تبدیل موزیک اسپاتیفای

TunesKit Spotify Music Converter دانلود نرم افزار تبدیل موزیک تونس کیت اسپاتیفای موزیک کانورتر در آنی یار. اگر می خواهید موسیقی Spotify خود را در دستگاه های بیشتری در دسترس قرار دهید ، بهتر است آن را به قالب پرونده تبدیل کنید. TunesKit Spotify Converter یک برنامه کاربردی است که به شما کمک می کند تا بتوانید آهنگ ها ، آلبوم ها و لیست های پخش خود را پردازش کرده و آنها را به قالب های مختلف فایل صوتی محبوب تبدیل کنید.

مبدل صوتی با سادگی در ذهن ساخته شده است ، و اثبات آن همان واقعیتی است که تنظیم آن بسیار آسان است ، و رابط کاربری که شما را از آن خواسته است ، هیچ نگرانی برای شما ندارد.
در بالای پنجره اصلی جعبه ای وجود دارد که باید URL کالای مورد نظر خود را برای تبدیل به آن درج کنید. برای افزودن آهنگ ، آلبوم یا لیست پخش در صف ، باید روی دکمه plus کلیک کنید. جزئیاتی از قبیل هنرمند ، عنوان ، مدت زمان و قالب پرونده نمایش داده می شود تا شما فقط با مواردی که مربوط به شما هستند کار کنید.
شایان ذکر است که حذف هر مورد از لیست امکان پذیر است ، که این یک اتفاق خوب است ، به خصوص با توجه به اینکه روند تبدیل نمی تواند متوقف یا متوقف شود.
در مورد تنظیمات خروجی ، ممکن است مکانی را برای پرونده های تازه تبدیل شده خود مشخص کنید ، و جدا از آن ، برای تنظیمات بیشتر می توانید به منوی “تنظیمات” مراجعه کنید.
نیازی به گفتن نیست ، می توانید فرمت فایل خروجی را که به بهترین وجه مناسب نیازهای شما باشد ، در اینجا انتخاب کنید ، گزینه های MP3 ، M4A ، M4B ، AAC ، WAV و FLAC هستند. گذشته از آن ، نرخ نمونه ، کانال و نرخ بیت قابل تنظیم است.
در پایان ، TunesKit Spotify Music Converter 1.7.0.657 یک برنامه سبک وزن است که می تواند موسیقی Spotify را استخراج کرده و بدون نیاز به ورودی قابل توجهی از کاربر ، آن را به فرمت های فایل محبوب منتقل کند. اگرچه رابط کاربری گرافیکی بصری است ، این واقعیت که شما نمی توانید موارد واحد را برای تبدیل از لیست خود انتخاب کنید و امکان متوقف کردن روند تبدیل امکان پذیر نیست ممکن است برای برخی از کاربران ناراحتی به نظر برسد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System & Hardware Requirements
Windows XP, Vista, 7, 8, 10 (32-bit & 64-bit)
1G Hz processor, or above
512MB or higher of RAM
Monitor with 1024x768 pixels or higher resolution
Spotify app
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار