• ۸۹ بازدید
  • فروردین ۶, ۱۳۹۹
AnyMP4 Blu-ray Ripper – Portable مبدل Blu-ray

AnyMP4 Blu-ray Ripper دانلود نرم افزار مبدل Blu-ray آنی ام پی۴ بورای ریپر در آنی یار.اینترنت پر از انواع برنامه ها و برنامه هایی است که می توانید برای مدیریت پرونده های خود استفاده کنید. یکی از آنها AnyPP Blu-ray Ripper AnyMP4 است.

این نرم افزار شسته و رفته است که به شما امکان می دهد پوشه دیسک Blu-ray Disk / Blu-ray را به قالب های ویدیویی ۲D و ۳D تبدیل کنید و جلوه های مختلفی از جمله اصلاح ، بریدگی و علامت های سفید را در فیلم های خود اضافه کنید. این یک رابط گرافیکی رنگارنگ و براق است ورزشی /
این برنامه مدت زیادی طول نمی کشد تا نصب شود و با یک مجموعه پیچیده که قبل از استفاده از آن نیاز دارید تکمیل کنید ، نیامده است. این یک رابط گرافیکی تمیز و بصری با بسیاری از ابزارهای خوب در دست ورزش است.
AnyMP4 Blu-ray Ripper یک برنامه شسته و رفته است که به شما امکان می دهد قالب های دیسک Blu-ray Disk / Blu-ray را به قالب های ویدیویی ۲D و ۳D تبدیل کنید و جلوه های مختلفی از جمله اصلاح ، بریدگی و علامت های سفید را در فیلم های خود اضافه کنید.
مناسب برای هر نوع DPI ، به ویژه برای کاربران صفحه نمایش بزرگ است. با استفاده از فناوری NVIDIA ، CUDA و AMD APP ، تمام فرمت های ویدئویی با کدگذار H.264 را با سرعت بالا تبدیل می کند.
با استفاده از این Blu-ray Copy Platinum برای کپی کردن دیسک Blu-ray یا Blu-ray ، می توانید حالت کپی را مانند “کامل دیسک” ، “فیلم اصلی” ، “کلون” ، “نوشتن داده” انتخاب کنید. با استفاده از این نرم افزار Blu-ray Copy Platinum ، پرونده های Blu-ray و پشتیبان را به راحتی و بدون از بین رفتن پرونده بسوزانید.
این امکان را به شما می دهد تا پوشه های Blu-ray Disk / Blu-ray را به قالب های تصویری ۲D با کیفیت بالا / استاندارد (HD / SD) و حتی فرمت های سه بعدی برای همه دستگاه های قابل حمل تبدیل کنید. می توانید صدا را از Blu-ray استخراج کرده و به MP3 ، M4A ، AAC، AC3، AIFF، AMR، AU، FLAC، MP2، OGG، WAV، WMA، MKA صوتی تبدیل کنید.
این برنامه از پنج حالت سه بعدی پشتیبانی می کند: آناگلیف (قرمز / فیروزه ای) ، ساید بای ساید (کامل) ، ساید بای ساید (نیمه عرض) ، بالا و پایین (کامل) ، بالا و پایین (نیم قد). در کل ، AnyMP4 Blu-ray Ripper 7.2.38 یک برنامه شسته و رفته است که به شما امکان می دهد پوشه Blu-ray Disk / Blu-ray پوشه را به فرمت های ویدیویی ۲D و ۳D تبدیل کنید و جلوه های مختلفی از جمله برش ، بریدگی و علامت های سفید را در فیلم های خود اضافه کنید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار