• ۹۱ بازدید
  • فروردین ۶, ۱۳۹۹
AnyMP4 DVD Converter – Portable مبدل فیلم های DVD

AnyMP4 DVD Converter دانلود نرم افزار مبدل فیلم های DVD آنی ام پی۴ دی وی دی کانورتر در آنی یار. مجموعه های فیلم چیز زیبایی هستند که باید به آنها نگاه کنیم. قفسه های پر از فیلم های ژانرهای بسیاری نه تنها بازتابی از ترجیحات و شخصیت مالک است ، بلکه دروازه هایی برای پاک کردن دوره هایی است که هرگز فراموش نمی شوند. امروزه ، جمع آوری فیلم ها در قالب های فیزیکی چیزی نیست که خیلی ها دنبال کنند. مانند VHS قبل از آن ، دی وی دی به آرامی توسط Blu-ray منسوخ می شود ، که با پیشرفت سریع خدمات پخش ، امید به زندگی خود را به طرز چشمگیری کاهش داده است.
در واقع ، یک فرصت بسیار بزرگ وجود دارد که شما این مقاله را بخوانید به این امید که بتوانید راهی پیدا کنید تا تمام آن دی وی دی های شما را در پرونده های ویدیویی مناسب قرار دهید و فضای دیگری را در آن قفسه ها ایجاد کنید. AnyMP4 DVD Converter برنامه ای است که می تواند به شما کمک کند.
اکنون برنامه های بسیاری وجود دارد که می توانید برای همین منظور از آنها استفاده کنید. برخی از آنها کاملاً رایگان هستند ، که موردی برای AnyMP4 DVD Converter نیست. با این وجود ، این کار باعث نمی شود برنامه کمتر کارآمد و متنوع باشد.
AnyMP4 DVD Converter فقط یک تبدیل کننده DVD نیست بلکه یک مبدل فایل تصویری است که می تواند کلیپ ها و فیلم های شما را به انواع مختلفی از قالب ها ، مانند MP4 ، MKV ، AVI ، WMV ، MOV و موارد دیگر صادر کند. همچنین می توانید فیلم های خود را به گونه ای تبدیل کنید که در دستگاه های خاص تلفن همراه پخش شوند ، اما می توانید آهنگ های صوتی را نیز در قالب های MP3 ، WAV ، FLAC ، AC3 یا AIFF استخراج کنید.
با AnyMP4 DVD Converter 7.2.20 می توانید فیلم های خود را برش داده و کلیپ بزنید ، بلکه پارامترهایی مانند روشنایی ، کنتراست ، اشباع و رنگ را تنظیم کنید. می توانید تنظیمات سه بعدی را فعال کنید که به شما امکان می دهد عمق میدان را تنظیم کنید یا شیوه تقسیم صفحه استریوسکوپی را تغییر دهید. در آخر ، می توانید از این برنامه برای اضافه کردن علامت های سفید به فیلم های خود استفاده کنید.
حتی اگر احتمالاً اولین انتخاب شما برای پاره کردن دی وی دی ها نباشد ، سخت نیست که این واقعیت را نادیده بگیرید که AnyMP4 DVD Converter سهمی از ویژگی های خود را دارد که بسیاری از آنها می توانند مفید باشند.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار