• ۹۲ بازدید
  • فروردین ۶, ۱۳۹۹
WinX HD Video Converter Deluxe نرم افزار تبدیل ویدیوهای HD

WinX HD Video Converter Deluxe دانلود نرم افزار نرم افزار تبدیل ویدیوهای HD وین ایکس اچ دی ویدئو کانورتر در آنی یار.این روزها اگر به دنبال ویرایشگر ویدیو هستید ، گزینه های رایگان و حتی منبع باز زیادی وجود دارد. در اکثر موارد ، یک برنامه رایگان انتخاب بهتری است ، اما موقعیت هایی وجود دارد که ممکن است یک نرم افزار پولی ترجیح داده شود ، به خصوص اگر همراه با سایر ابزارهای مفید باشد.

WinX HD Video Converter Deluxe با برنامه خلاقانه فاصله زیادی ندارد ، زیرا مجموعه ویژگی ها و رابط کاربری آن ما را به یاد سایر برنامه های مشابه دیگر می اندازد. با این وجود ، این یک راه حل شهودی است که مجموعه ای از ابزارهای مفید را بهمراه دارد و مخصوصاً برای کاربران بی تجربه مناسب است.
برنامه اجازه می دهد تا بارگذاری پرونده های ویدئویی به طور مستقیم ، و همچنین استخراج آنها از DVD یا بارگیری آنها از YouTube و وب سایت های دیگر. صرف نظر از نحوه وارد کردن آنها ، از شما خواسته می شود نمایه خروجی را کنترل کنید که تنظیمات تبدیل را کنترل می کند.
این پروفایل ها برای وب سایت ها یا دستگاه های خاص ایجاد شده اند ، بنابراین اگر واقعاً نمی دانید چه کاری انجام می دهید عالی هستند. در حالی که بعداً می توان آنها را شخصی سازی کرد ، می توانید به تنظیمات پیش فرض نیز پایبند باشید.
پس از وارد کردن کلیپ های شما ، چند ابزار ویرایش ساده وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. برای مبتدیان ، می توانید میزان صدا را در صورت عدم تنظیم تنظیم کنید ، همچنین آهنگ زیرنویس را اضافه کنید.
این برنامه همچنین به شما این امکان را می دهد تا قسمت های خاصی از فیلم را برش داده و مرزهای آن را برش دهید تا از شر محتوای غیرضروری خلاص شوید. در حالی که کاملاً محدود است ، این ابزار ویرایش بسیار آسان است.
این ویژگی شایسته ذکر ویژه ای است زیرا بسیاری از دانلود کنندگان فیلم ، حتی آنهایی که با هزینه پرداخت می شوند ، فقط می توانند فیلمهای ۷۲۰p را بارگیری کنند. این برنامه می تواند بالاترین محتوای با وضوح موجود در YouTube و بسیاری از وب سایت های دیگر را ذخیره کند ، و این روند بسیار بصری است.
در حالی که WinX HD Video Converter Deluxe 5.15.6.322 لوکس قدیمی به نظر می رسد ، و گزینه های رایگان زیادی در آنجا وجود دارد ، برای کاربران با تجربه کمتری که می خواهند برنامه ای “فقط کار کنند” انتخاب خوبی است. کاملاً متنوع است ، و از پیش تعیین شده های خروجی بی شماری ، کارهایی برای تبدیل را بسیار ساده می کند.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements
Windows Operation System
Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10. Both 32-bit and 64-bit systems are supported.
Mac Operation System
Mac OS X Snow Leopard, Lion, Mountain Lion, Mavericks, Yosemite, El Capitan, macOS Sierra, macOS High Sierra, macOS Mojave (10.14)
Processor
1GHz Intel® or AMD® processor, or above
RAM
1GB RAM (2GB or above recommended)
Free Hard Disk
200MB space for installation
Graphic Card
256MB RAM (512MB or above recommended)

Supported GPUs for Hardware Acceleration
NVIDIA
NVIDIA® GeForce GT 630 or higher
Intel
Intel® HD Graphics 2000 or higher
AMD
AMD® Radeon HD 7700 series (HD 7790 (VCE 2.0)) or higher
Note: VideoProc provides automatic detection of GPU on your computer, and enables hardware acceleration automatically if your computer has the proper hardware.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار