• ۱۱۷ بازدید
  • فروردین ۷, ۱۳۹۹
AbyssMedia Audio Converter Plus – Portable مبدل فرمتهای صوتی

AbyssMedia Audio Converter Plus دانلود نرم افزار مبدل فرمتهای صوتی ابیس مدیا ایدیو کانورتر در آنی یار. برنامه ای که می دهد آهنگ های صوتی را در چندین پسوند مانند MP3 ، WMA ، OGG و FLAC رمزگذاری کنید. به راحتی توسط کلیه سطوح کاربر قابل کنترل است.

رابط کاربری برنامه ساده و ساده برای کار با آن است. آهنگ های صوتی را می توان با استفاده از مرورگر فایل ، نمای درخت یا روش “کشیدن و رها کردن” به لیست وارد کرد. پردازش دسته ای مجاز است ، بنابراین می توانید کل مجموعه خود را بصورت همزمان تبدیل کنید.
در صف می توانید نام ، قالب خروجی ، مدت و وضعیت هر پرونده را مطالعه کنید. این بدان معنی است که تلاش شما برای دستیابی به وظیفه رمزگذاری ، برای ایجاد مقصد و قالب خروجی باریک می شود.
صفحه تنظیمات گزینه های مختلفی را برای ترساندن ارائه می دهد. اینها در قالبهایی برای قالبهای اختصاصی یافت می شوند و به شما امکان می دهند گزینه های با کیفیت را تنظیم کنید ، از جمله نرخ نمونه ، حالت ، میزان بیت ، رمزگذار ، فشرده سازی و موارد دیگر. مجموعه های اختصاصی از گزینه ها برای هر قالب پشتیبانی یافت می شوند.
از این گذشته ، می توانید یک مورد را از لیست حذف کنید یا کل صف را پاک کنید ، AbyssMedia Audio Converter Plus را فعال کنید تا ساختار فهرست اصلی را حفظ کند و برای رمزگشایی پرونده ها در همان مکان اصلی ، شامل برچسب های ID3 و موارد دیگر باشد.
برنامه پردازش صوتی با حجم کم تا متوسط ​​منابع سیستم اجرا می شود ، زمان پاسخگویی خوبی دارد ، شامل یک فایل راهنما مختصر ، به سرعت یک کار را تمام می کند و کیفیت صدای خوب را در آهنگ های خروجی نگه می دارد. ما در طول تست های ما با هیچ مشکلی مواجه نشده ایم. گذشته از رابط کاربری ساده ، ما اکیدا AbyssMedia Audio Converter Plus 6.3.0.0 را به همه کاربران توصیه می کنیم.
با در نظر گرفتن همه چیز ، AbyssMedia Audio Converter Plus 6.3.0.0 یک برنامه مطمئن در هنگام تبدیل صوتی بی عیب و نقص بین قالب های محبوب است. می توانید چندین پرونده را به طور نمونه تبدیل کنید ، و گزینه هایی را انتخاب کنید که متناسب با ترجیحات کیفیت شما باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار