• ۱۰۷ بازدید
  • فروردین ۷, ۱۳۹۹
Aiseesoft MXF Converter – Portable مبدل فرمت گیرنده های دیجیتال

Aiseesoft MXF Converter دانلود نرم افزار مبدل فرمت گیرنده های دیجیتال ایسی سافت ام ایکس اف کانورتر در آنی یار.نرم افزاری ک میتوانید فیلمای خود را به ۲D و ۳D تبدیل کنید.

این برنامه ابزارهای مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند به شما کمک کند نه تنها فرمت فایل کلیپ های خود را تغییر دهید بلکه فیلم ها را نیز بچرخانید ، بچرخانید ، بچرخانید و بچرخانید و همچنین فیلم ها را بکار ببرید ، همه را در یک رابط کاربری قرار دهید که باید تمام کارهایی را که انجام می دهید صاف و غیر مشکلی
برای شروع بهره‌مندی از موارد خوبی که ابزار نرم‌افزاری در اختیار شما قرار داده است ، باید با انتخاب فایلهای MXF مورد نظر برای تبدیل یا یک به یک یا با نشان دادن پوشه حاوی آنها ، شروع کنید.
پس از انجام این کار ، پنجره اصلی لیستی از کلیه کلیپ های انتخاب شده را نشان می دهد ، و یک پخش کننده یکپارچه در آنجا قرار دارد تا بتواند بیشتر فیلم های مورد نظر خود را کنترل کند. قبل از ترک پنجره اصلی ، شاید شما هم بخواهید بدانید که اینجاست که باید فرمت فایل خروجی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.
گزینه های شما در این زمینه بیش از سخاوتمندانه است و شامل مواردی از MP3 ، FLAC ، WAV و WMA تا MP4 ، MOV ، AVI ، MKV و بسیاری موارد دیگر است. گذشته از آن ، ایستگاه از پیش تعیین شده های مختلف برای شما در دسترس است تا وقت خود را با پیکربندی نکنید.
در شرایط عادی ، باید همینطور باشد. با این حال ، این برنامه فقط مبدل نیست زیرا همچنین به شما امکان می دهد انواع و اقسام پیشرفت های مربوط به کلیپ خود را تهیه کنید. به این ترتیب ، می توانید آن را برش داده ، برش داده ، چرخانده یا آنرا بچرخانید و تنظیمات سه بعدی را برای آن فعال کنید. نکته جالب دیگر ، تنظیم روشنایی ، کنتراست ، اشباع و رنگ با یک کلیک ماوس قابل انجام است ، و انتخاب میزان صدا که برای شما مناسب تر است ، نگران کننده نیست.
نکته آخر اینکه شاید بدانید که می توانید با کمک این برنامه از علامت های نوشتاری یا تصویر استفاده کنید که مهم استرس بودن ، نویدبخش کیفیت عالی و سرعت بالا است.
با در نظر گرفتن همه این موارد ، Aiseesoft MXF Converter 9.2.32 یک برنامه قابل اعتماد است که می تواند هم به عنوان مبدل و هم ویرایشگر کار کند و گزینه های آن از نظر قالب های فایل خروجی و همچنین کیفیت وعده داده شده آن را به یک محصول رقابتی در بازار تبدیل می کند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System Requirements of Aiseesoft MXF Converter
Supported OS: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (SP2 or later)
Processor: 1GHz Intel/AMD CPU or above
RAM: 1G RAM or more

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار