• ۱۰۶ بازدید
  • فروردین ۷, ۱۳۹۹
AnyMP4 MXF Converter – Portable مبدل فرمت گیرنده های دیجیتال

AnyMP4 MXF Converter دانلود نرم افزار مبدل فرمت گیرنده های دیجیتال آنی ام پی۴ ام ایسک اف در آنی یار. برنامه ساده که قادر است به طور همزمان چندین فایل MXF را اداره کند ، و بسیاری از پروفایل های تبدیل را برای شما انتخاب می کند.

وقتی تعداد زیادی از فیلم ها باید به روشی سریع و کارآمد تبدیل شوند ، این برنامه واقعاً به خود اختصاص داده است. وارد کردن کلیه پرونده ها در یک فهرست خاص با چند کلیک ماوس و همچنین بارگیری آنها با استفاده از اقدامات کشیدن و رها کردن امکان پذیر است.
موارد موجود در صف تبدیل آزادانه می توانند دوباره مرتب شوند ، و برنامه به شما امکان می دهد برای هر پرونده قوانین رمزگذاری مجزایی را تنظیم کنید.
بسیاری از پروفایل های رمزگذار گنجانده شده است ، به ویژه که تازه کار باید از آن قدردانی کند. اگر می خواهید ویدیوی خروجی را در یک دستگاه خاص پخش کنید ، فقط باید نمایه صحیحی را انتخاب کرده و بدون تغییر پارامترهای دیگر ، تبدیل کلیپ های خود را شروع کنید.
علاوه بر اینکه به شما امکان تبدیل پرونده ها به قالب های مختلف را می دهد ، AnyMP4 MXF Converter 8.0.6 شما را قادر می سازد تا بخش های خاصی را از فیلم های مبدل برش داده و سپس اینها را در یک کلیپ جدید ادغام کنید.
علاوه بر این ، امکان تبدیل محتوا به فیلم های سه بعدی ، برش در حالی که پردازش می شوند و تنظیمات مختلف تصویر را تغییر می دهند.
علاوه بر این ، شما می توانید از متن یا علامت های مبتنی بر تصویر در کلیپ های خود استفاده کنید ، و موقعیت و شفافیت آنها را می توانید آزادانه تنظیم کنید.
به طور طبیعی ، AnyMP4 MXF Converter 8.0.6 یک ابزار کاملاً تخصصی است ، زیرا تعداد محدودی از قالب های ورودی را پشتیبانی می کند. با این وجود ، این انتخاب عالی برای کاربرانی است که به طور مکرر با پرونده های MXF کار می کنند و نیاز به روشی سریع و کارآمد برای تبدیل آنها به قالب های مختلف دیگر دارند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار