• ۹۴۶ بازدید
  • فروردین ۲۶, ۱۳۹۹
shad اپلیکیشن شاد شبکه آموزش دانش آموزان آموزش و پرورش

دانلود شبکه آموزشی شاد برای دانش‌آموزان در سایت آنی یار. شبکه آموزشی شاد برای دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم فعال شد. دانش آموزان می توانند پس از دانلود اپلیکیشن شاد به  شبکه شاد آموزش و پرورش وارد شده و در این شبکه اجتماعی و آموزشی دانش آموزان شرکت کنند. پلت فرم اختصاصی آموزش و پرورش به نام SHADAP با مالکیت و مدیریت وزارت متبوع، در مرحله بهره برداری قرار گرفته است. با پیگیری های مستمر مقام عالی وزارت و همکاری وزارت ارتباطات، دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی، مساعدت دانشگاه صنعتی شریف و  تلاش شبانه روزی تیم فنی، اجرایی و حقوقی پلت فرم اختصاصی آموزش و پرورش بنام SHADAP با مالکیت و مدیریت وزارت متبوع، در مرحله بهره برداری قرار گرفته است. شایسته است مدیران محترم مدارس به موارد زیر توجه داشته باشند.

برای نظارت مدیران و مسئولان آموزش و پرورش در سطوح مختلف، داشبورد مدیریتی و نظارتی ویژه ای طراحی شده است که پس از نصب شاد از زبانه ورود مدیران ستادی، استانی و شهرستانی و ثبت کد ملی و شماره تلفن در دسترس خواهد بود. قابلیت های این داشبورد به تدریج افزوده می شود.

داده های این داشبورد ساعت ۲۴ هر شب به روزآوری می شود.

تمام اطلاعیه های مربوط به شاد صرفا از طریق کانالهای پیش بینی شده در شاد و یا پایگاه اطلاع رسانی وزارت متبوع انجام می شود، کلیه کانالهای ایجاد شده به نام شاد در فضای مجازی غیر موثق و غیر مرتبط با وزارت آموزش و پرورش است.

نصب شبکه شاد بر روی کامپیوتر

برای نصب شبکه شاد بر روی کامپیوتر نیاز به برنامه شبیه ساز اندروید بر روی کامپیوتر است. یکی از بهترین روش‌های موجود به منظور نصب و اجرای برنامه های اندروید در کامپیوتر مربوط به استفاده از ابزارها یا برنامه‌های شبیه ساز محیط اندروید در کامپیوتر می‌شود. اما منظور از برنامه شبیه ساز اندروید چیست؟ برنامه شبیه ساز اندروید در واقع ابزاری است که بر روی کامپیوتر نصب می‌شود و سپس محیط سیستم عامل اندروید را شبیه سازی می‌کند. این موضوع سبب می‌شود که کاربر بتواند به واسطه این برنامه نسبت به نصب و اجرای برنامه های اندروید در کامپیوتر خود اقدام کند. هم اکنون برنامه‌های شبیه ساز اندروید متعددی موجود هستند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، اما از نظر ما کیفیت و قدرت عملکرد شبیه ساز Bluestacks App Player نسبت به سایر ابزارهای مشابه بیشتر است. بنابراین توصیه می‌کنیم که به منظور نصب و اجرای برنامه های اندروید در کامپیوتر خود از این شبیه ساز قدرتمند استفاده کنید.

استفاده از برنامه های شبیه ساز اندروید فرآیند چندان پیچیده‌ای را شامل نمی‌شود. در این مقاله قصد داریم که به طور مختصر نحوه استفاده از این برنامه شبیه ساز قدرتمند را به شما عزیزان آموزش دهیم. بنابراین در ادامه مقاله به آموزش نحوه نصب و اجرای برنامه های اندروید در کامپیوتر از طریق برنامه شبیه ساز Bluestacks App Player خواهیم پرداخت. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

پس از نصب و راه اندازی شبیه ساز اندروید اپلیکیشن شاد را دانلود کرده و داخل شبیه ساز نصب کنید.

نسخه وب شبکه شاد آموزش و پرورش

با استفاده از آدرس زیر می توان از طریق کامپیوتر شخصی یا گوشی آیفون به شبکه شاد  دسترسی داشت.

https://shadweb.iranlms.ir

فیلم  و راهنمای شبکه اجتماعی دانش‌آموزان (شاد)  نیز از طریق آدرس زیر در دسترس می باشد.

shad24.medu.ir

راهنمای ورود معلمان به شبکه آموزشی «شاد»

۱_ با نصب «اپلیکیشن شاد» از این  آدرس http//shsddi/ medu.ir/، می‌توانید آنرا روی گوشی هوشمند خود استفاده کنید.

۲_ پس از نصب برنامه، وارد اپلیکیشن شوید و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. دقت کنید که تلفن همراه معلم باید دقیقا همان شماره مشخص شده در سامانه ستاد باشد که قبلا توسط مدیر ثبت شده است.

لازم است خط تلفن شما روشن باشد. پس از دریافت پیامک تایید و ارسال شماره آن در اپلیکیشن، وارد برنامه شده و پس از ورود در ابتدا نام خود را وارد کرده و دقت کنید که این نام برای تمامی افراد اعمم از مدیر، دانش آموزان و اولیا نمایش داده می‌شود.

۳_ گزینه «ورود مدیر، معلم، دانش آموز» را انتخاب کنید و در کادر نمایش داده شده نقش «معلم» را انتخاب کنید و پس از آن در کادر جدید، کد ملی خود را وارد کرده و دکمه تایید را فشار دهید.

۴_ در کادر باز شده گزینه «مشاهده لیست مدارس» را انتخاب کنید و سپس مدرسه مورد نظر خود را تعیین کنید.

۵_ گروه‌های کلاسی شما که قبلا توسط مدیر ساخته شده اند اکنون قابل دسترسی هستند. در کادر دباز شده با انتخاب گزینه «مشاهده لیست گروه‌های کلاسی» همواره می‌توانید فهرست آن‌ها را مشاهده کنید و به داخل کلاس‌ها مراجعه کنید. همچنین شما مدیر (admin) همه گروه‌های کلاسی خود هستید.

۶_ پس از اتمام ثبت نام، از روز بعد دانش آموزان مدرسه خود را به عضویت در اپلیکیشن شاد دعوت کنید.

سوالات متداول مدیران

مدیران باید چه کاری انجام دهند؟ (شرح یک به یک مراحل) مدیران با مراجعه به کانال پشتیبانی اپلیکیشن شاد می‌توانند تمامی مراحل کار را به تفکیک مشاهده کرد. (در صورت نیاز از راهنما استفاده شود)
چگونه اطلاعات معلمان (رسمی، حق التدریس، نیروهای آزاد، فاقد ابلاغ سیستمی (خرید خدمات)) را در سناد ثبت و اصلاح کنیم؟ مشکل عدم پذیرش اطلاعات معلم توسط اپلیکیشن را چطور حل کنیم؟ کلیه اطلاعات معلمان توسط مدیران مدارس در سامانه سناد قابل ثبت و ویرایش است. مدیر و معلم باید از صحت اطلاعات وارد شده در سناد اطمینان حاصل کنند و سپس فرآیند نصب و راه اندازی اپلیکیشن را اجرا نمایند.
چگونه اطلاعات خود (مدیر) را در سناد ثبت کنم؟ این اطلاعات توسط مدیران مناطق در سامانه سناد snd.medu.ir قابل ثبت و ویرایش است.
چه مقاطعی موظف هستند در سناد فرآیند ثبت اطلاعات را انجام دهند؟ تمامی مقاطع موظف به ثبت اطلاعات خود در سناد هستند. این کار بر عهده مدیران مدارس و مناطق بوده و دسترسی برای سایر افراد وجود ندارد.

سوالات متداول معلمان

معلمان باید چه کاری انجام دهند؟ (شرح یک به یک مراحل) معلمان با مراجعه به کانال پشتیبانی اپلیکیشن شاد می‌توانند تمامی مراحل کار را به تفکیک مشاهده کرد. (در صورت نیاز از راهنما استفاده شود)
با ورود کد ملی معلم در قسمت کلاس بندی، خطای «معتبر نیست» نمایش داده می شود. باید چه کار کنم؟ لازم است دقت کنید شماره تلفن شما با سامانه سناد مطابقت داشته باشد. همچنین شماره ملی را درست و با کیبورد انگلیسی وارد کنید. در صورت نیاز، از مدیر درخواست کنید اطلاعات شما را در سامانه سناد snd.medu.ir اصلاح کند.
برخی از همکاران حق التدریس با ابلاغ همکار دیگری در کلاس هستند. چه باید کرد؟ ابلاغ صوری خلاف است. باید اطلاعات دقیق در سناد درج شود.
آیا امکان ادغام چند کلاس با محتوای مشابه توسط یک معلم وجود دارد؟ متاسفانه فعلا این امکان وجود ندارد.

 

:: مدیران و معلمان گرامی برای برگزاری کلاسهای آنلاین کاملا رایگان و بدون محدودیت دو نرم افزار ادوب کانت و اسکایپ را دانلود نمایید.

 

بیشتر بخوانید

مشخصه‌های هک شدن کامپیوتر

مشخصه‌های هک شدن کامپیوتر

مشخصه‌های هک شدن کامپیوتر نکات مقاله : علائم هک شدن کامپیوتر چگونه بفهمیم سیستم ما هک شده از کجا بفهمیم لپ تاپ من هک شده اگر کامپیوتر هک شد چه کنیم نحوه اطلاع از هک شدن کامپیوتر جلوگیری از هک شدن کامپیوتر چگونه بفهمیم کامپیوتر ما کنترل می شود چگونه از هک شدن کامپیوتر جلوگیری […]

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد نصب ، راه اندازی و اجرای "اپلیکیشن شاد" با ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) با کارشناسان ما در ناجیان رایانه  تماس بگیرید.

توجه:

لطفا در صورت اقدام به دانلود تا انتهای فرآیند دانلود، این صفحه را باز نگاه دارید.

[تعداد: 3   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار