• ۹۶ بازدید
  • اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۹
ESET SysRescue دیسک نجات قدرتمند نود ۳۲

ESET SysRescue دانلود نرم افزار دیسک نجات قدرتمند نود ۳۲ است سیس رسکور در آنی یار. قصد دارد کامپیوتر شما را اسکن کرده و اجزای بدافزار را که ممکن است بر عملکرد آن تأثیر داشته باشد ، حذف کند.

مهمترین مزیت آن این است که خارج از سیستم عامل اجرا می شود ، به طور مستقیم به سیستم فایل و هارد دیسک دسترسی پیدا می کند تا اسکن های کامل در صورت تقاضای بخش بوت یا پارتیشن های موجود را اجرا کنید.
ESET SysRescue را می توان در درایو USB ، CD یا DVD مستقر کرد. با تشکر از رابط کاربری جادوگر Live USB Creator ، ایجاد USB قابل بوت یک کار ساده است.
با این وجود ، توجه داشته باشید که درایو فرمت خواهد شد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کرده اید. از طرف دیگر ، می توانید تصویر ISO موجود را نصب کرده و متعاقباً ESET SysRescue را بوت کنید.
شما می توانید با استفاده از ESET SysRescue برای شروع اسکن های هوشمند یا سفارشی رایانه خود ، در تلاش برای کشف و حذف کامل ردپای ویروس ها و انواع دیگر تهدیداتی که ممکن است یکپارچگی داده ها را به خطر بیندازد و بر نحوه کار رایانه شخصی شما تأثیر بگذارد.
پروفایل های اسکن متنوعی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید و برنامه شما را قادر می سازد تا با انتخاب پوشه ها یا پرونده ها در آنالیز ، آنها را سفارشی کنید. به صورت اختیاری ، فقط می تواند اطلاعات مربوط به پرونده های خطرناک را بازیابی کند ، بدون اینکه در واقع آنها را از رایانه شخصی حذف کند.
نتایج اسکن به پرونده وارد می شوند و برنامه می تواند داده های آماری دقیق و نمودارهای قطعی در مورد حفاظت از سیستم را نشان دهد. موارد تضمین شده فقط با یک کلیک قابل مرور ، بازیابی یا حذف هستند.
با تکیه بر یک موتور اسکن قوی ، ESET SysRescue یک سیستم دفاعی را اجرا می کند که آماده است حتی در مقابل تهدیدات جدی ، سیستم شما را تمیز کند.
با توجه به نام توسعه دهنده آن ، به شما کمک می کند تا سیستم خود را از خارج اسکن کنید ، تجزیه و تحلیل عمیقی از سیستم فایل و واحد ذخیره سازی انجام دهید تا تهدیدات قاطع برطرف شود. لطفا توجه داشته باشید که توصیه نمی شود به عنوان یک راه حل دائمی محافظت در زمان واقعی برای رایانه شخصی شما.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Supported Systems
Microsoft Windows® 10, 8.1 , 8, 7, Vista, XP, 2000
Microsoft Windows Server , 2012, 2012 R2, 2008 (x86 and x64), 2008 R2, 2003 (x86 and x64), 2000
Microsoft Small Business Server 2011, 2008, 2003
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار