• ۱۲۰ بازدید
  • اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۹
WinToHDD Enterprise نصب ویندوز از روی هارد

WinToHDD Enterprise دانلود نرم افزار نصب ویندوز از روی هارد وین تو اچ دی دی در آنی یار. برخی ترجیح می دهند ویندوز را به سبک قدیمی با بوت شدن از دیسک به کار ببندید ، در حالی که برخی دیگر دوست دارند یک درایو USB قابل استفاده را در اختیار داشته باشند و بنابراین تصویر دیسک ویندوز را روی رایانه ذخیره نمی کنند تا فضای ذخیره سازی را اشغال کند. WinToHDD روشی را برای نصب یا کلون کردن راحت ویندوز بدون دیسک یا درایو بوت کننده ارائه می دهد. مطمئناً این گزینه جایگزین عمومی خود را خواهد داشت ، به ویژه که استفاده از آن آسان است و برای کاربران معمولی مشکلی ایجاد نمی کند.
نصب ویندوز با نرم ‏افزار WinToHDD Enterprise 4.2 تا حد ممکن ساده و گویا می باشد، به اینصورت که برای آن یک رابط کاربری ساده و سرراست با تنها سه دکمه در نظر گرفته شده است: یکی برای نصب مجدد سیستم عامل بر روی کامپیوتر اصلی، یکی برای شروع یک نصب جدید بر روی یک دستگاه (یا هارد) جدید و سومی برای ایجاد یک کپی کامل از سیستم اصلی به یک هارد دیگر .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System requirements
Windows XP or later (32/64-bit).
Intel® Pentium® processor.
512MB of available RAM (1G or more recommended).
500MB of free space on your hard drive.
1024x768 graphic device (higher resolution recommended).
 

آموزش فعال سازی نرم افزار

دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
سریال موجود در فایل Readme را وارد کنید و روی گزینه offline activation کلیک کنید و مجدد همان سریال را در قسمت مورد نظر وارد کنید
از نرم افزار خارج شوید و مجدد نرم افزار را اجرا کنید.
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار