• ۷۶ بازدید
  • اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۹
Aiseesoft MOD Video Converter تبدیل فایل ویدیویی MOD

Aiseesoft MOD Video Converter دانلود نرم افزار تبدیل فایل ویدیویی MOD ایسی سافت مود ویدئو کانورتر در آنی یار. برنامه کاربردی که هدف آن تبدیل شدن آسان فیلم ها به MOD یا TOD به فرمت های مختلف دیگر است.

این برنامه با یک رابط کاربری گرافیکی بصری (رابط کاربری گرافیکی) ارائه شده است و به کاربران امکان دسترسی سریع به هر یک از عملکردهای آن را می دهد. با توجه به ظاهر ساده آن ، این نرم افزار برای همه کاربران از جمله افرادی که مبتدی هستند مناسب است.
این ابزار به کاربران امکان می دهد کامپیوترهای خود را برای فیلم هایی که می خواهند تبدیل کنند جستجو کنند و با چند کلیک ماوس آنها را به صف تبدیل تبدیل کنند. همچنین برای مدیریت سریع ، تمام پرونده های انتخاب شده را در یک لیست در پنجره اصلی خود نمایش می دهد.
از این ابزار می توان برای تبدیل چندین فیلم به طور همزمان استفاده کرد که هرکدام دارای تنظیمات رمزگذاری متفاوت هستند. با تقدیر از پخش کننده ویدیوی یکپارچه ، این برنامه همچنین به کاربران امکان می دهد کلیپ های خود را قبل از رمزگذاری آنها مشاهده کنند.
با کمک این برنامه ، کاربران می توانند فیلم های MOD / TOD خود را به انواع فرمت های ویدیویی محبوب تبدیل کنند ، بنابراین کلیپ های خود را با تعداد بیشتری دستگاه سازگار می سازند. علاوه بر این ، Aiseesoft Mod Video Converter شامل پشتیبانی از فرمت های ویدیویی محبوب ترین به عنوان فایل های منبع است.
کاربران می توانند تنظیمات پیش فرض مربوط به هر یک از کلیپ های موجود در لیست تبدیل را تغییر دهند و از این طریق برای دستگاه های تلفن همراه و پخش کننده های قابل حمل مناسب تر شوند.
فیلم هایی که به کمک این برنامه رمزگذاری شده اند می توانند برای ارائه یک تجربه پخش شخصی شخصی سازی شوند. کاربران می توانند درخشندگی و کنتراست فیلم های خود را تغییر دهند ، همچنین می توانند در صورت تمایل آنها را مرتب و برش دهند.
از این برنامه می توان برای استفاده از علامت های سفید در کلیپ ها استفاده کرد تا از آنها برای اشتراک غیرمجاز محافظت کند. در عین حال ، این ابزار شامل پشتیبانی از تغییر نام فیلم ها و ادغام چندین فایل در یک فایل واحد است.
در کل ، Aiseesoft MOD Video Converter 9.2.20 یک برنامه با کاربرد آسان و کاربردی است که به کاربران امکان می دهد کلیپ های MOD / TOD را با تنها چند کلیک ماوس به قالب های جدید تبدیل کنند. این پشتیبانی از پردازش فایل ها در دسته ها را ارائه می دهد و همچنین می تواند برای سفارشی سازی کلیپ های خروجی مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System Requirements

 OS: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (SP2 or later)
Processor: 1GHz Intel/AMD CPU or above
RAM: 1G RAM or more
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار