• ۷۶ بازدید
  • اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۹
Applian Replay Converter تبدیل فایل ویدیویی و صوتی

Applian Replay Converter دانلود نرم افزار تبدیل فایل ویدیویی و صوتی آپلیان ریپلی کانورتر در آنی یار. برنامه کاربردی با کاربرد آسان است که برای تبدیل صوتی و تصویری طراحی شده است. این فیلم ها را به فرمت های AVI ، MPEG و WMV تبدیل می کند یا آنها را برای دستگاه های iPod (فرمت MP4) آماده می کند.

اما همچنین می تواند صوتی را در CD یا WMA برای سی دی ها رمزگذاری کند ، همچنین جریان صوتی را از کلیپ های ویدئویی استخراج کرده و آنها را در انواع پرونده فوق ذخیره کند.
این برنامه در یک رابط استاندارد با یک طرح منظم پیچیده شده است. با کمک مرورگر پرونده (“کشیدن و رها کردن” پشتیبانی نمی شود) ، می توانید پرونده های صوتی و تصویری را به فضای کاری وارد کنید. کار با موارد متعدد در یک جلسه واحد امکان پذیر است.
صف پرونده مسیر ، زمان شروع پیش فرض ، طول و وضعیت هر آیتم را نشان می دهد. بدون ایجاد تغییرات دیگر ، می توانید با انتخاب فهرست فهرست و نوع پرونده ، مراحل تبدیل را آغاز کنید.
با این حال ، کاربران باتجربه با توجه به اندازه و نرخ فریم ، سرعت بیت ، فرکانس ، حالت کانال و میزان حجم صدا ، قادر به تنظیم ویژگی های صوتی و تصویری نیستند. به علاوه ، می توانید از کدک صوتی یا تصویری فایل منبع استفاده کنید ، کلیپ را تلنگر بزنید یا جریان صوتی را غیرفعال کنید. متأسفانه ، بازیابی تنظیمات در مقادیر پیش فرض آنها یا ایجاد پروفایل امکان پذیر نیست.
یکی دیگر از ویژگی های مهم Replay Converter بر سوزاندن داده ها به CD صوتی یا داده یا DVD (با نوع سیستم NTSC یا PAL TV) متمرکز است. علاوه بر این ، می توانید یک تصویر ISO را بر روی دیسک سخت ایجاد کنید. سایر تنظیمات را می توان از طریق صفحه تنظیمات پیکربندی کرد. به عنوان مثال ، می توانید هشدارهای صوتی را بعد از یک کار تبدیل موفقیت آمیز فعال کنید ، کدک های DirectShow نصب شده توسط Replay Converter را غیرفعال کنید ، انتقال خودکار پرونده ها به iTunes را فعال کنید ، همچنین جزئیات ورود به سیستم را در یک سند متنی ساده مشاهده کنید.
برنامه پردازش رسانه ها نسبت به پردازنده و حافظه سیستم بسیار کم تقاضا هستند ، بنابراین نباید تأثیر آن بر زمان اجرای سایر فرآیندهای فعال باشد. این زمان پاسخگویی خوبی دارد و یک کار را به سرعت تمام می کند و فایل های خروجی را با کیفیت تصویر و تصویر مناسب تحویل می دهد. گذشته از این واقعیت که برنامه در حالی که ما سعی در ایجاد یک تصویر ISO داشتیم آویزان است ، در کل ارزیابی خارج از کشور پایدار بود. با این حال ، باید این واقعیت را در نظر بگیریم که Applian Replay Converter 6.0.1.13 برای مدتی به روز نشده است.

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements
Windows 10, 8, 7, Vista
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار