• ۹۴ بازدید
  • اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۹
AV Audio Converter تبدیل فایل صوتی

AV Audio Converter دانلود نرم افزار تبدیل فایل صوتی ای وی ایدیو کانورتر در آنی یار. نرم افزاری که وسیله ای ساده برای تبدیل آهنگ های شما به سایر قالب ها در اختیار کاربران قرار می دهد ، ضمن اینکه چند پارامتر دیگر را نیز پیکربندی می کند.

شما باید یک فرایند تنظیم صاف و غافلگیرکننده را پشت سر بگذارید ، در حالی که رابط کاربری که با آن ملاقات کرده اید یک رابط کاربری گرافیکی بسیار ساده و ساده ارائه می دهد. این فقط از چند دکمه و یک صفحه تشکیل شده است که در آن می توانید موارد بارگذاری شده را مشاهده کنید. با این وجود ، آن را به عنوان یک جادوگر ساخته شده است ، به این معنی که می خواهید در هر مرحله از راه هدایت شوید. در نتیجه ، همه گروه های کاربر می توانند از آن استفاده کنند ، از جمله گروه هایی که تجربه قبلی کمی با آنها ندارند یا دنیای IT ندارند.
در واردات از اکثر فرمت های صوتی ، از جمله MP3 ، AC3 ، APE ، M4A ، MKA ، OGG و WAV پشتیبانی می کند. صادرات با استفاده از پسوند پرونده AAC، M4A، FLAC، MP2، OGG، WMA، MP3 یا WAV امکان پذیر است ، اما باید بدانید که می توانید یکی از ایستگاه های از پیش تنظیم شده را نیز با توجه به کیفیت آهنگ انتخاب کنید.علاوه بر آن ، می توانید پوشه خروجی را انتخاب کنید ، سیاهههای مربوط را در یک پنجره متفاوت مشاهده کنید ، همچنین با استفاده از قالب TXT یا LOG آنها را حذف و ذخیره کنید. بارگیری موارد با استفاده از مرورگر پرونده داخلی و ویژگی “کشیدن و رها کردن” امکان پذیر است ، در حالی که پنجره اصلی جزئیاتی مانند مسیر کامل ، مدت زمان کل آهنگ ، میزان بیت و رمزگذار مورد استفاده را نشان می دهد.
فرآیند تبدیل به موقع انجام می شود ، در حالی که پنجره اصلی شما را قادر می سازد تا زمان باقی مانده و باقی مانده را مشاهده کنید. استفاده از پردازنده و حافظه متوسط ​​است ، رابط کاربری برای همه کاربران مناسب است و تست های ما هیچ خطایی یا خرابی را نشان نداد. با این وجود ، باید بدانید که فاقد گزینه هایی است که سایر برنامه های مشابه آن را محصور می کند.
در کل ، AV Audio Converter یک نرم افزار بسیار مفید برای تبدیل فایل های صوتی به فرمت های دیگر است ، اما می تواند از یک به روزرسانی بهره مند شود.

 

قابلیت های نرم افزار AV Audio Converter 7.2.6:

پشتیبانی از فرمت های MP3, WMA, WAV, AAC, MP2, AC3
استخراج فایل های صوتی از فایل های تصویری
دارای تبدیل گروهی فایل ها

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار