• ۸۶ بازدید
  • اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۹
Coolutils Total Movie Converter – Portable مبدل فایل ویدئویی

Coolutils Total Movie Converter دانلود نرم افزار مبدل فایل ویدئویی کولوتیلس توتال مووی کانورتر در آنی یار. برنامه کاربردی که کمک می کند تا پرونده های رسانه ای را بین فرمت های مختلف از جمله FLV ، AVI ، ASF ، WMV ، ۳GP و MP3 رمزگذاری کنید.

رابط برنامه تمیز و بصری است. با تشکر از طرح محور Explorer ، می توانید فیلم ها را برای تبدیل به راحتی پیدا کرده و انتخاب کنید. پردازش دسته ای پشتیبانی می شود.
در لیست می توانید نام ، اندازه ، نوع و تاریخ اصلاح هر فیلم را بررسی کنید.
پس از مشخص کردن قالب خروجی ، می توانید پوشه مقصد و نام پرونده را تعیین کرده و روند تبدیل را ادامه دهید.
علاوه بر این ، می توانید فیلم ها را ادغام کرده و مواردی را به کتابخانه iTunes اضافه کنید ، کلیپ ها را تغییر اندازه دهید ، همچنین تنظیمات صوتی و تصویری را هنگام تهیه کدک ، وضوح تصویر ، حجم ، کانال ها ، میزان فرکانس نمونه و سایر موارد تنظیم کنید.
علاوه بر این ، می توانید زیر پوشه ها را در کار تبدیل قرار دهید ، پرونده ها را با استفاده از ماسک بررسی کنید ، آخرین انتخاب را بازیابی کنید ، یک لیست دلخواه ایجاد کنید ، لیست پرونده های فعلی را تازه کنید ، زبان رابط را تغییر دهید و موارد دیگر.
برنامه تبدیل ویدیو با میزان متوسطی از منابع سیستم اجرا می شود ، از پارامترهای خط فرمان پشتیبانی می کند ، به سرعت یک کار را تمام می کند و کیفیت تصویر و صدا را بسیار مناسب نگه می دارد. ما در طول آزمایشات ما با مشکلی روبرو نشده ایم ، زیرا Coolutils Total Movie Converter 4.1.0.32 یخ یا سقوط نکرده است.

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار