• ۸۸ بازدید
  • اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۹
GiliSoft Video Converter – Portable تبدیل فایل های ویدئویی

GiliSoft Video Converter دانلود نرم افزار تبدیل فایل های ویدئویی گیلیسافت ویدئو کانورتر در آنی یار. برنامه ای که به شما کمک می کند کلیپ های ویدئویی را به راحتی در قالب های مختلف از جمله AVI ، MP4 ، VOB ، MPG و WMV به راحتی کدگذاری کنید. این می تواند توسط افراد تازه کار و افراد با تجربه استفاده شود.

رابط برنامه تمیز و بسیار بصری است. کلیپ های ویدیویی فقط با استفاده از مرورگر فایل می توانند به لیست وارد شوند ، زیرا روش “کشیدن و رها کردن” پشتیبانی نمی شود. پردازش دسته ای مجاز است.
در صف می توانید تصاویر کوچک ، وضعیت ، حالت کانال ، جریان زیرنویس ، مدت زمان ، همراه با وضوح ورودی و خروجی و اندازه برای هر فیلم را بررسی کنید.
بنابراین ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که پوشه مقصد و نوع پرونده را مشخص کنید تا به کار رمزگذاری ادامه دهید.
علاوه بر این ، می توانید خصوصیات صوتی و تصویری را در هنگام اندازه ، کیفیت ، کانال ها ، نسبت ابعاد ، میزان بیت ، میزان فریم ، کدک ، حجم و موارد دیگر تغییر دهید. تنظیمات می توانند در یک نمایه جدید ذخیره شوند یا به مقادیر پیش فرض آنها برگردانند.
علاوه بر این ، می توانید کلیپ ها را در یک دستگاه پخش رسانه ای داخلی پیش نمایش کنید و عکس های فوری بگیرید ، با علامت گذاری مقادیر شروع یا پایان زمان یا موقعیت ، گیره های برش داده شده ، تنظیمات تصویر (مانند کنتراست ، اشباع) ، اضافه کردن علامت های سفید (متن یا تصویر) ، زیرنویس ها را بارگیری کنید ، تصویر را بچرخانید ، GiliSoft Video Converter را فعال کنید تا پس از رمزگذاری ، و دیگران به طور خودکار کامپیوتر را خاموش کنید.
ابزار تبدیل ویدیو در حالی که از یک مقدار متوسط ​​تا زیاد از منابع سیستم استفاده می کند ، به سرعت یک کار را تمام می کند. از زمان پاسخگویی خوبی برخوردار است و می تواند کیفیت تصویر و کیفیت صدا را در فیلم های خروجی حفظ کند. هیچ خطایی در طول آزمایشات ما ظاهر نشده است و GiliSoft Video Converter یخ یا سقوط نکرد. ما این نرم افزار را به تمام کاربران توصیه می کنیم.

 

قابلیت های نرم افزار GiliSoft Video Converter 10.8.0:

انجام تبدیلات ویدئویی بین فرمت های مختلف.
تبدیل فرمت های ویدئویی HD به فرمت های رایج ویدئویی.
تبدیل فایل‌های ویدئویی سازگار با دستگاه‌های آی‌فون، آی پد، تلفن‌های اندروید و…
تبدیل فایل‌های ویدئویی به فرمت های صوتی.
قابلیت برش وتریم کردن ویدئوها و فایل‌های صوتی.
کرپ (تغییر سایز) ویدئوها.
چرخش ویدئوها.
اضافه کردن واترمارک به ویدئو.
اضافه کردن و ویرایش زیرنویس به فرمت های MKV(در فرمت های SRT).
پیش نمایش ویدئوها و گرفتن عکس از ویدئو.

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار