• ۷۵ بازدید
  • اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۹
iSkysoft iMedia Converter Deluxe تبدیل فایل‌ ویدیویی و صوتی

iSkysoft iMedia Converter Deluxe دانلود نرم افزار تبدیل فایل‌ ویدیویی و صوتی ای اسکای سافت ای مدیا کانورتر در آنی یار. اگر از بازی کردن محتوای چندرسانه ای در دستگاه های غیر از رایانه مانند iPhone یا iPad خود لذت می برید ، احتمالاً می دانید که بعضی اوقات ممکن است با برخی از مشکلات سازگاری روبرو شوید.

خوشبختانه ، در این حالت می توانید به راه حل های مختلف نرم افزاری مانند iSkysoft iMedia Converter Deluxe مراجعه کنید که می تواند به شما در دستیابی به نتایج سریع و رضایت بخش کمک کند.
این برنامه دارای یک رابط کاربری غنی اما کاملاً درهم و برهم است که توابع بی شماری را در خود ادغام کرده و آنها را در دسته بندی های مختلف مرتب می کند ، بر اساس قابلیت استفاده آنها.
متأسفانه هیچ شکلی از مستندات کمکی محلی برای شما ارائه نشده است. بنابراین ، اگر در هنگام کار با کنترل های خود با مشکل روبرو شوید و کامپیوتر شما به اینترنت وصل نشده باشد ، روی آوردن به یک دفترچه راهنما کمک استاندارد گزینه در دسترس نیست.
اگر می خواهید پرونده های مختلف چندرسانه ای را به فرمت های خاص تبدیل کنید ، می توانید به iSkysoft iMedia Converter Deluxe مراجعه کنید ، زیرا این ابزار روش های بیشماری برای انجام این کار در اختیار شما قرار می دهد.
برای تحقق این امر ، فقط باید با استفاده از دکمه Add Files یا بارگذاری کل آیتم های DVD ، محتوای مورد نظر خود را اضافه کنید. پس از انجام این کار ، می توانید اسناد خود را با مشخص کردن یک قالب خاص از یک لیست گسترده ، یا انتخاب یک دستگاه هدف ، تبدیل کنید.
علاوه بر این ، این ابزار می تواند به شما در سوزاندن مطالب خود بر روی DVD کمک کند که می توانید طبق تنظیمات برگزیده خود آن را شخصی سازی کنید. پس از تصمیم گیری در مورد پرونده هایی که می خواهید روی دیسک قرار دهید ، می توانید برچسب دی وی دی را مشخص کنید ، منوهای آن را شخصی سازی کنید ، یک پروفایل با کیفیت را انتخاب کنید و یک نسبت ابعاد را مشخص کنید.
علاوه بر این ، اگر شما نیاز به بازیابی محتوای رسانه از اینترنت دارید ، این برنامه یک ابزار بارگیری را فراهم می کند که از وب سایت های مختلف پشتیبانی می کند.
همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، iSkysoft iMedia Converter Deluxe 11.0.0.204 یک برنامه قابل اعتماد است که می تواند به شما در تبدیل محتوای چندرسانه ای کمک کند ، و آن را با دستگاه دستی خود سازگار کند. این نرم افزار دارای یک رابط کاربری جامع و در عین حال به هم ریخته است و تعداد زیادی از کارکردهای کاملاً بصری را بسته بندی می کند.

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System Requirements
Supported OS: macOS 10.7 10.8, 10.9 Mavericks, 10.10 Yosemite, 10.11 El Capitan, 10.12 Sierra, 10.13 High Sierra, and 10.14 Mojave;
Windows: 10/8/7/XP/Vista
CPU: 1G Hz Intel processor or above.
Memory: At least 512M physical RAM
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار