• ۸۲ بازدید
  • اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۹
Leawo Video Converter Ultimate مبدل فایل های ویدئویی

Leawo Video Converter Ultimate دانلود نرم افزار مبدل فایل های ویدئویی لاوو ویدئو کانورتر در آنی یار. نرم افزاری که به منظور کمک در تبدیل فایل های ویدیویی به آرایه ای از سایر قالب ها ، مناسب برای دستی و سایر دستگاه ها و همچنین دی وی دی های رایت یا بارگیری و ویرایش کلیپ ها طراحی شده است.

UI یک طراحی مدرن و کاربر پسند را شامل می شود که شامل چندین دکمه میانبر ، یک نوار منو و یک پانلی است که در آن می توانید تمام موارد آپلود شده را مشاهده کنید. گذشته از آن ، می تواند توسط افراد تازه کار و افراد باتجربه و بدون بروز مشکلات به کار رود.
در زمان واردات ، این ابزار از فرمت هایی مانند ۳GP ، AVI ، FLV ، MKV ، MP4 ، MPG ، MOV ، RM ، WMV ، WEBM ، AAC ، FLAC ، WAV و AIFF پشتیبانی می کند. صادرات در قالب های صوتی یا تصویری رایج (AVI ، MP4 ، MOV ، WEBM ، MKA ، WAV ، WMA ، MP3 و غیره) و سایر موارد مناسب برای iPad ، Apple TV ، PSP ، PS3s ، تلفن های اندرویدی ، آیفون ها امکان پذیر است. .
در هنگام تبدیل ، امکان تغییر کیفیت فیلم و صدا ، افزودن زیرنویس و انتخاب فهرست خروجی نیز وجود دارد. پردازش دسته ای در دسترس است ، و می توانید فیلم را در یک صفحه کوچک مشاهده کنید ، و عکس های فوری بگیرید.
می توانید موارد آپلود شده را در پنجره دیگری ویرایش کنید. برای دقیق تر بودن ، می توانید فیلم ها را برش داده ، برش دهید ، بچرخانید یا بچرخانید ، میزان روشنایی ، کنتراست و اشباع را مرتب سازی کرده و علامت های سفید اضافه کنید.
همچنین باز یا سوزاندن دی وی دی ، با منوهای سفارشی ، می توانید از جلوه های سه بعدی (قرمز / سیان ، قرمز / سبز ، کنار هم و غیره) برای کلیپ ها ، مشاهده اطلاعات رسانه ها و ذخیره پروفایل های تبدیل خود استفاده کنید ، تا بتوانید از آنها استفاده کنید در یک تاریخ بعد
استفاده از پردازنده و حافظه از متوسط ​​تا پایین است ، که در واقع انتظار می رود از این نوع ابزار استفاده شود. چندین زبان برای انتخاب وجود دارد و مطالب راهنما بصورت آنلاین ارائه می شود.
در کل ، Leawo Video Converter Ultimate 8.2.0.0 یک نرم افزار مفید و کارآمد است ، با یک محیط مملو از ویژگی که همه افراد می توانند از آن استفاده کنند. زمان پاسخگویی خوب است و ما در طول آزمایشات خود هیچ خطایی یا اشکالی ثبت نکردیم.

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8
Windows 10
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار