• ۸۱ بازدید
  • اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۹
MacX DVD Ripper Pro مبدل DVD به فرمتهای دیگر

MacX DVD Ripper Pro دانلود نرم افزار مبدل DVD به فرمتهای دیگر مک ایکس دی وی دی ریپر در آنی یار. برای ویندوز نرم افزاری با کاربرد آسان و بصری است که امکان رایت کردن فیلم های DVD خود و ذخیره آنها را در قالب های مختلف فایل تصویری تنها با چند کلیک ماوس فراهم می کند.

ذخیره کردن مجموعه فیلم های خود بر روی دی وی دی ها گزینه خوبی برای آن دسته از شما که جمع کننده پرشور هستند ، می باشد زیرا می توانید آنها را با زحمت سازماندهی کنید و در هر زمان می توانید آنها را با کیفیت بالا تماشا کنید. با این حال ، این بدان معناست که شما ممکن است در هر زمان که بخواهید نتوانید این فیلم ها را پخش کنید ، به خصوص در دستگاه های بدون DVD Reader.
با کمک MacX DVD Ripper Pro برای ویندوز ، می توانید فیلم های خود را در رایانه خود ذخیره کرده و در هر زمان که بخواهید به آنها دسترسی پیدا کنید ، ضمن اینکه قادر به انتقال آنها به پخش کننده های قابل حمل و سایر دستگاه های تلفن همراه هستید تا حتی در هنگام استفاده از آنها لذت ببرید.
این برنامه به شما امکان می دهد فیلم های DVD خود را بچرخانید و قالب های مختلف فیلم ها را به آنها تبدیل کنید تا بتوانید آنها را در چندین دستگاه پخش کنید. علاوه بر این ، شما می توانید این کلیپ ها را در طیف گسترده ای از برنامه ها مشاهده کنید ، همچنین می توانید آنها را از طریق اینترنت با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
با کمک MacX DVD Ripper Pro برای ویندوز ، می توانید فیلم ها را با استفاده از تنظیمات پیش فرض موجود برای هر فرمت ویدیویی موجود تبدیل کنید ، اما می توانید برای تجربه بهتر تماشای ، سفارشی سازی های مختلفی را نیز برای آنها انجام دهید.
این نرم افزار سریع است ، هم هنگام بارگیری یک دی وی دی کامل و هم در هنگام تبدیل آن به قالب مورد نظر. این امکان را به شما می دهد تا فقط با چند کلیک ماوس فیلم را در کلیپ با وضوح بالا ذخیره کنید ، و می توانید طی چند دقیقه روند کار را تمام کنید.
در کل ، MacX DVD Ripper Pro 8.9.3.169 برای ویندوز ابزاری مفیدی برای پاره کردن دی وی دی ها و تبدیل آنها به فیلم ها است. این پشتیبانی از فرمت های خروجی چندگانه را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد علاوه بر ارائه قابلیت های عملکرد سریع ، کلیپ ها را نیز قبل از تبدیل تنظیم کنید.

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار