• ۸۲ بازدید
  • اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۹
Magic DVD Ripper – Portable نرم افزار Rip کردن DVD

Magic DVD Ripper دانلود نرم افزار Rip کردن DVD مجیک دی وی دی ریپر در آنی یار. برنامه می تواند یک ابزار مفید را هنگام تهیه نسخه پشتیبان از دی وی دی یا رایت کردن آنها به قالب های دیگر اثبات کند.

با وجود محبوبیت روزافزون دیسک های Blu-ray ، دی وی دی ها هنوز هم توسط مردم در سراسر جهان بسیار مورد استفاده قرار می گیرند ، زیرا می توانند مقادیر بیشتری از اطلاعات را در مقایسه با CD ذخیره کنند. با این وجود ، یک برنامه اختصاصی برای استخراج داده ها از دی وی دی ها لازم است و چنین ابزاری Magic DVD Ripper است.
راه حل نرم افزاری بدون هیچ مشکلی نصب می شود تا هم مبتدیان و هم کارشناسان بتوانند بدون تلاش زیاد از عملکردهای آن لذت ببرند. پس از دستیابی به پنجره اصلی ، کاربران می توانند عملی را که می خواهند انجام دهند مشخص کنند: از دیسک خود نسخه پشتیبان تهیه کرده یا آن را به قالب دیگری تبدیل کنید.
اگر کسی نیاز به تهیه نسخه پشتیبان برای DVD خود داشته باشد ، می تواند کل دیسک (از جمله تریلر ، منوها یا سایر ویژگی ها) را کپی کند یا به سادگی فیلم اصلی ، یعنی جستجوی صوتی یا زیرنویس های ناخواسته را انتخاب کند.
علاوه بر این ، می توان از این نرم افزار برای تقسیم دیسک DVD-9 به دو دی وی دی -۵ نیز استفاده کرد تا ابتدای فیلم اصلی ، منوها و اکسسوری ها بر روی دیسک اول کپی شوند ، در حالی که بقیه فیلم اصلی در دی وی دی دوم.
کاربرانی که می خواهند محتویات DVD خود را استخراج کرده و آن را به قالب دیگری صادر کنند ، می توانند دستگاه مورد نظر مورد نظر برای پخش فیلم را مانند iPad ، iPod ، Apple TV ، Kindle Fire ، تلفن های هوشمند آندروید یا سایر گوشی ها انتخاب کنند. پس از انتخاب دستگاه ، می توانند نامی را به فیلم خروجی اختصاص دهند و همچنین حالت تقسیم را انتخاب کنند ، سپس فرایند پاره کردن را شروع کنید.
یکی دیگر از ویژگی سحر و جادو دی وی دی چاک حالت دسته ای آن که می آید در دستی به تمام کسانی که می خواهند به روند چندین کلیپ در همان زمان است.

 

قابلیت های نرم افزار Magic DVD Ripper 10.0.1:

قابلیت تبدیل DVD به Divx یا سایر فرمتهای AVI
قابلیت تبدیل DVD به WMV
قابلیت تبدیل DVD به MP4 با امکان نمایش برروی iPod و PSP
قابلیت تبدیل DVD به MP3
قابلیت تهیه نسخه پشتیبان از فیلم DVD برروی دیسک سخت بدون کاهش کیفیت
حذف تمام محدودیت های DVD مانند CSS, Region, RCE, Sony ARccOS, PuppetLock
قابلیت کپی فقط فیلم اصلی یا تقسیم DVD-9 به دو DVD-5
سرعت بالای Rip

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

Windows XP/2000/2003/Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 10
512 MB of RAM
A DVD-ROM Drive
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار