• ۱۰۲ بازدید
  • اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۹
Pavtube Video Converter Ultimate – Portable مبدل مالتی مدیا

Pavtube Video Converter Ultimate دانلود نرم افزار مبدل مالتی مدیا پاوتیوب ویدئو کانورتر در آنی یار. تغییر قالب یک فایل ویدئویی به منظور پخش آن بر روی یک دستگاه خاص و یا در طیف گسترده ای از سخت افزارها یا محصولات نرم افزاری ، روشی کاملاً رایج است ، خصوصاً به این دلیل که برنامه های اختصاصی متعددی برای این کار وجود دارد. Pavtube Video Converter Ultimate یکی از آنهاست و هدف اصلی آن تهیه کلیه ابزارهای لازم برای پاره کردن ، ویرایش و رمزگذاری فیلم ها در پرواز در اختیار کاربران است.

با تنظیم کامل و برنامه مستقر ، کاربران بلافاصله متوجه رابط کاربری گرافیکی دوستانه می شوند که دسترسی سریع به تمام توابع و پیکربندی ها را فراهم می کند.
بارگیری پرونده ها از دیسک یا از یک پوشه محلی به همان سادگی امکان پذیر است و کاربران می توانند با تعداد زیادی از قالب ها برای جریان های ویدئویی و صوتی کار کنند.
همچنین یک برگه پیش نمایش برای بررسی فیلم انتخاب شده وجود دارد در حالی که گرفتن عکس از تصاویر به لطف دکمه ای که در زیر این قسمت قرار دارد ، یک کار با یک کلیک است.
کار با Pavtube Video Converter Ultimate یک نسیم است و شاید تنها مشکلی که کاربران با آن روبرو می شوند ، انتخاب نوع قالب ویدیویی برای صرفه جویی در ورودی است.
این برنامه تقریباً از کلیه قالبهای فیلم و صدا در دسترس پشتیبانی می کند و یک مدیر پروفایل را ارائه می دهد که در آن کاربران حتی می توانند ورودی های جدیدی اضافه کرده یا موارد موجود را ویرایش کنند.
در صورتی که کسی قبل از تبدیل نیاز به ویرایش ویدیو داشته باشد ، برخی از ابزارهای اصلی برای انجام سریع این عمل به طور دقیق وجود دارد.
همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، Pavtube Video Converter Ultimate 4.9.3.0 قادر است مجموعه ای مناسب از ویژگی های مناسب را برای مبتدیان به خوبی ارائه دهد ، اما می تواند به کاربران پیشرفته این امکان را بدهد که با هر تنظیمات ویدئویی و صوتی برای شخصی سازی کردن خروجی و ایجاد آن به دلخواه خود از کاربران پیشرفته استفاده کنند.

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System Requirements
Operating System: Windows XP/2003/Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 8.1/Windows 10
DirectX Version: 9.0 or above
Memory: 64MB at least
Processor: 500MHz Intel or 500MHz AMD CPU
Hard Disc Space: 512MB or above
Optical Drive: DVD drive(BD drive is required for ripping Blu-ray disc)
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار