• ۸۸ بازدید
  • اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۹
Tipard MKV Video Converter – Portable مبدل ویدئویی MKV

Tipard MKV Video Converter دانلود نرم افزار مبدل ویدئویی MKV تیپارد ام کا وی ویدئو کانورتر در آنی یار. نرم افزاری که می توانید برای رمزگذاری کلیپ های ویدئویی با فرمت های مختلف از جمله MKV ، MP4 ، MOV ، AVI و WMV استفاده کنید. توسط افراد در هر سطح تجربه ای قابل کنترل است.

رابط برنامه تمیز و بسیار بصری است. پرونده های رسانه ای می توانند از طریق مرورگر فایل ، نمای درخت یا روش “کشیدن و رها کردن” وارد شوند. پردازش دسته ای مجاز است.
در لیست می توانید مسیر منبع ، طول اصلی و کوتاه را به همراه مشخصات خروجی و نام هر پرونده بررسی کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که مقصد و نوع پرونده را مشخص کنید تا بتوانید کار را انجام دهید.
اما همچنین می توانید خصوصیات صوتی و تصویری را هنگام رمزگذار ، میزان فریم ، وضوح ، سرعت بیت ، حالت کانال و میزان فرکانس نمونه تغییر دهید. تنظیمات را می توان در یک نمایه جدید ذخیره کرد یا به مقادیر پیش فرض آنها برگردانید.
علاوه بر این ، می توانید کلیپ ها را در یک دستگاه پخش رسانه ای داخلی پیش نمایش دهید و عکس های فوری بگیرید ، فیلم ها را ادغام و برش دهید ، با علامت گذاری موقعیت شروع و پایان آنها را برش دهید ، تنظیمات تصویر را انجام دهید (به عنوان مثال کنتراست ، رنگ) ، اعمال علامت های سفید (تصویر یا متن) ، شماره هسته پردازنده مورد استفاده و دیگران را سفارشی کنید.
برنامه تبدیل ویدیو با میزان متوسطی از منابع سیستم اجرا می شود ، زمان پاسخگویی خوبی دارد ، به سرعت یک کار را تمام می کند و کیفیت خوبی از تصویر و صدا در فیلم های خروجی ارائه می دهد. در طول آزمایشات ما با هیچ مشکلی روبرو نشده ایم. به علاوه ، می توانید با کمک عکس فوری ، یک فایل راهنمایی به خوبی ترسیم کنید. ما اکیدا Tipard MKV Video Converter را به همه کاربران توصیه می کنیم.

 

قابلیت های نرم افزار Tipard MKV Video Converter 9.2.20:

پشتیبانی از انواع فرمت های رایج موجود
سرعت بالا در تبدیل فرمت ها
پلیر داخلی نرم افزار
سادگی در استفاده از نرم افزار
امکان زمان بندی تبدیل
استفاده از نهایت کیفیت در خروجی تصاویر
امکان اعمال کیفیت دلخواه در خروجی
امکام قراردادن  Watermark برای فایل های خروجی
امکان تبدیل از MKV به فرمت های دیگر

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار