• ۹۰ بازدید
  • اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۹
TunesKit M4V Converter – Portable تبدیل فرمت M4V

TunesKit M4V Converter دانلود نرم افزار تبدیل فرمت M4V تونس کیت ام۴وی کانورتر در آنی یار.  برنامه ساده که امکان می دهد به سرعت فیلم های خریداری شده iTunes یا برنامه های تلویزیونی را به فیلم های M4V بدون ضرر تبدیل کنید.

این برنامه قادر به محافظت از DRM از فیلم ها / قسمت های خریداری شده iTunes است ، بنابراین به شما امکان می دهد تا آنها را بر روی سیستم عامل های مختلف بازی کنید.
TunesKit ابزاری مناسب برای کاربرانی است که مایل به تبدیل خرید iTunes یا اجاره به فیلم های M4V هستند که می توانید با سایر دستگاه های پخش یا در دستگاه های ارائه دهنده رسانه تماشا کنید. این که آیا شما یک فیلم ، یک سریال یا یک قسمت با iTunes را خریداری یا اجاره کرده اید ، حفاظت از DRM مانع از انتقال آن به سیستم عامل دیگر می شود.
TunesKit محکم با iTunes کار می کند ، قادر به وارد کردن پرونده ها مستقیماً از کتابخانه خود است. این می تواند هر مورد پشتیبانی شده را پردازش کند ، تا زمانی که در پنجره واردات وجود داشته باشد. این برنامه به شما امکان می دهد آهنگ های صوتی یا تصویری مورد نظر را انتخاب کنید ، اگر این فایل در چندین مورد از آنها موجود است. علاوه بر این ، می تواند پرونده های موجود در لیست را پردازش کند.
پس از وارد کردن پرونده ها به TunesKit ، بلافاصله می توانید آنها را پردازش کنید. این کار مستلزم خواندن مطالب پرونده و انتقال آنها در پرونده .M4V است ، بدون حفاظت از DRM. پرونده خروجی به پوشه نشان داده شده ارسال می شود ، جایی که می توانید آن را مشاهده کرده و انتقال دهید.
برنامه بعد از اتمام کار تعداد موارد تبدیل شده اخیر را نشان می دهد و به شما امکان می دهد عناوینی را که پردازش شده اند پیش نمایش دهید. ممکن است با یک کلیک به پوشه خروجی دسترسی پیدا کنید. پرونده های تبدیل شده می توانند با پخش کننده های رسانه ای که از قالب پشتیبانی می کنند ارائه شده یا روی دستگاه های پخش چندرسانه ای قرار گیرند.
TunesKit M4V Converter 5.1.1.26 یک نرم افزار ساده برای استفاده است ، به خصوص برای تبدیل فیلم از iTunes طراحی شده است. این برنامه از وارد کردن پرونده ها از پوشه های محلی پشتیبانی نمی کند و مواردی را در کتابخانه های iTunes که قفل DRM را ندارند شناسایی نمی کند. با این حال ، این می تواند وظیفه خود را در مدت زمان کوتاهی انجام دهد ، به شما امکان می دهد از تماشای فیلم در دستگاه های مختلف قابل حمل لذت ببرید.

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System & Hardware Requirements

Windows XP, Vista, 7, 8, 10 (32-bit & 64-bit)
1G Hz processor, or above
512MB or higher of RAM
Monitor with 1024x768 pixels or higher resolution
iTunes 12.9 or lower versions installed
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار