• ۸۴ بازدید
  • اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۹
۴Media Audio Converter Pro مبدل فایل صوتی

۴Media Audio Converter Pro دانلود نرم افزار مبدل فایل صوتی ۴مدیا ایدیو کانورتر در آنی یار. سرگرمی که نقش مهمی در زندگی مدرن ما دارد ، هر کسی اکنون می تواند ضبط فیلم های خاص را ضبط کند و آنها را با دیگر افراد در اجتماعات وسیع اجتماعی به اشتراک بگذارد. با این وجود ، ممکن است بخواهید قبل از این مرحله پردازش کنید ، یا به فرمت بهتری تبدیل شوید. این کار از طریق برنامه هایی مانند ۴Media Audio Converter Pro با عملکردهای مختلف دیگر امکان پذیر است.

پشتیبانی فایل از اصلی ترین مزیت های برنامه است ، و می توانید آنها را روی پنجره اصلی بکشید ، یا از دیالوگ های فهرست برای انتخاب آنها به صورت جداگانه یا محتوای کل پوشه استفاده کنید. هر دو قالب صوتی و تصویری پشتیبانی می شوند و می توانید ۳GP، ASF، AVI، DV، VOB، FLV، MTS، M4V، SWF، MKV، MJPG، MOD، MPEG، MP4، TS، MPV، NUT، MP3، FLAC را بارگیری کنید. OGG ، WAV ، AIF ، APE ، AAC و موارد دیگر.
پس از افزودن ، این ها در یک لیست به همراه جزئیاتی مانند قالب ، مدت زمان ، مشخصات و اندازه خروجی نشان داده می شوند. علاوه بر این ، استفاده و کنتورهای CPU نشان داده شده است ، و اگر به صرفه جویی در فن آوری دارید می توانید به منوی تنظیمات مراجعه کنید تا بهینه سازی مصرف منابع را انجام دهید. همچنین امکان جلوگیری از ایجاد هرگونه گزینه برق در هنگام تبدیل کامپیوتر وجود دارد.
می توانید فایلهای صوتی و تصویری را در یک منطقه کوچک پیش نمایش دهید. علاوه بر این ، این موارد را می توان از طریق یک ابزار اختصاصی ، تقویت شده با جلوه های گوناگون ، یا اشعاری که در صورت تبدیل فایل های صوتی ، مرتب شده اند ، اصلاح کرد.
مقصد یکی از ملزومات است و به راحتی قابل تنظیم و پرورش است. اما آنچه واقعاً باعث می شود از جمعیت متمایز شود ، فرمت خروجی است ، با ساختار شسته و رفته برای دستگاه های مختلف ، و همچنین گزینه انتخاب دستی به انتخاب مورد نیاز شما. علاوه بر این ، تنظیمات ، تعداد کانالها و گزینه تقسیم نیز در اختیار شماست.
با در نظر گرفتن همه چیز ، می توان گفت ۴Media Audio Converter Pro قادر به مطابقت با انتظارات است و با انواع چشمگیر فایلهای پشتیبانی شده برای واردات و صادرات همراه است. گزینه های ویرایش به شما امکان می دهد بخش های اضافی را کنار بگذارید ، در حالی که جلوه ها اطمینان حاصل می کنند که اینها می توانند شما یا هدف کلی باشند.

 

قابلیت های نرم افزار ۴Media Audio Converter Pro 6.5.0 Build 20170209:

تبدیل بسیار ساده فایل ساده تنها با یک کلیک
سرعت فوق العاده بالا در تبدیل فایل های صوتی
امکان تبدیل دسته ای فایل های صوتی
پشتیبانی از انواع فرمت های صوتی معروف
پشتیبانی از پردازنده های چند هسته ای
قابلیت اجرا در نسخه های مختلف ویندوز

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار